Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Faterom előz jól vagy én...

Faterom előz jól vagy én gondolom jól?

Figyelt kérdés

Tegnap odavoltunk egy nagyobb úton aztán most ezúttal faterom vezetett (egyébként felváltva szoktunk mert nekem is van jogsim, tehát mint jogosítvánnyal rendelkező teszem fel a kérdést).

Aztán azt figyeltem meg, hogy országúti előzési stílusa kicsit számomra furcsa.


Ő az előzést úgy szokta országúton megkezdeni, hogy már látja messziről, hogy ő gyorsabb lesz mint az előtte haladó, úgyhogy ha nem jönnek szemből akkor nem megy rá hanem mint az autópályán, már jóval előtte megkezdi az előzést és egy csomót haladunk a szembesávon.


Én ezt nem értem, én mindig rá szoktam menni az előttem haladóra és közvetlenül mögüle kezdem az előzéseket mert ha véletlenül meglepetés ér és mégis felbukkan valaki szemből akkor az kényelmetlen szituáció is lehet.


Mit gondoltok erről?



2023. máj. 22. 07:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az idétlen női előzés van, megvárom, míg egyenes lesz az út és csak akkor megyek közelebb és előzöm ki. Ha beláthatatlan, akkor biztos távolból követem. De mondjuk nagyon lassú vkit, pl. biciklist azt igen ritkán követek, hacsak nem az út közepén megy, olyan is volt, tata az út közepén tekert, majd megállt, leszállt és a szélére tolta, na az ilyeneket úgy előzöm, mintha autó lenne, átmegyek a másik sávba.
2023. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!