Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Régóta van jogosítványod?

Régóta van jogosítványod?

Figyelt kérdés
Mennyire volt könnyű/nehéz az odáig vezető út?
2023. jún. 6. 21:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön szereztem meg vagy 50 éve. Gyenge nyelvtudással is elsőre ment.

A magyar jogsihoz kreszből kellett vizsgáznom -addig nemzetközivel vezettem- az is elsőre ment.

Azóta jóval több mint fél millió km-t mentem vagy 30-40 féle kocsival.

2023. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak 4 éve.
2023. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

18-éve. A kresz nem sikerült elsőre, a többi igen. A forgalmin elkapott bennünket egy nagy felhőszakadás, érdekes volt úgy vizsgázni, egy gyalogost is sikerült rendesen beteríteni....

Nem volt annyira zökkenőmentes, de meglett szerencsére. Aztán autózgattam, egy-két balf.szkodás után lett egy "kihagyás", mellőzés. Majd utána újra visszaszoktattam magam az autózáshoz, főleg mivel több autó lett, nem egy mint amikor vizsgáztam anno. De főképpen a városi, főutak zsúfoltsághoz, mert ott volt a leginkább lemaradás. A pályázáshoz kellene rutin még. Viszont még mindig nem vagyok, nem tartom magamat profinak, kiváló sofőrnek.

2023. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Kereken 1 hete, jó sokáig húztam de aztán nagy nehezen nekiálltam végre, minden úgy sikerült elsőre, ahogy azt elvártam magamtól, fél év alatt lezavartam. Nem értem miért nem bírtam ennek nekiállni 10 évvel ezelőtt, most viszont nagyon büszke vagyok, hogy végre rávettem magam és megcsináltam, jobb később mint soha. 29 éves vagyok.
2023. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

30+ eve. Kezivaltos, bitang sz.rul tekerheto kormanyos kockaladan tanultam, es a szabalyok akkor is pont ugyanilyen bonyolultak, de egyben megtanulhatoak is voltak, a forgalom se volt sokkal kisebb es parkolni is tudni kellett radar, ilyenolyan csipogo, kamera meg szervokormany nelkul is.


Aki azon nyavog hogy nem mer vezetni, meg ugysem tudja megtanulni, az bizony a legtobb esetben csak tulsagosan jo dolgaban nem tudja mire fogja a sajat lustasagat, a kitartas hianyat.

2023. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
2005 vegen lett jogositvanyom. Az oda vezeto utat nem mondhatnam neheznek, viszont a vizsgam nem sikerult eloszor. Masodjara probaltam mindent a szabalyok szerint csinalni, nem pedig ahogy a mindennapokban tortenne, igy osszejott.
2023. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
13 éve, egyetem végen. Nem akartam korábban, minthogy alkalmam legyen rendszeresen vezetni. A kresz a tanfolyam utáni héten max. pontos lett 7 perc alatt. A forgalmin viszont csak 3. alkalommal mentem át, idegesség miatt. Olyan id*óta hibákat követtem el, mint soha gyakorlás közben és azóta sem. Azért így is meglett kb. 6 hónap alatt. (Heti 2 vezetés mellett)
2023. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
12 éve, 18 évesen lett, más kérdés, hogy 1000km-t összesen nem vezettem azóta, szóval annyira nem volt sok értelme.
2023. jún. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
2004 óta, nem volt nehéz
2023. jún. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, régótának számít: 1970. december 19-étől van „B” kategóriás engedélyem. (Mielőtt valaki hitetlenkedne, hogy szombati napon vizsgáztam, akkor még csak kéthetente volt szabadszombat.)

Az elméleti vizsga szóbeli vizsga volt. Úgy gondolom, nehezebb volt, mint a teszt kitöltés.

A „B” kategóriánál is volt rutin vizsga, rutin pályán. Több feladatot kellett végezni, mint most a forgalomban történő egy megfordulás és egy parkolás, de úgy vélem, könnyebb volt zárt helyen, begyakorolt helyen.

A forgalmi vizsga azért volt könnyebb, mert sokkal kisebb volt még a forgalom.

Elsősegélynyújtó vizsga nem kellett.

2023. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!