Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Régóta van jogosítványod?

Régóta van jogosítványod?

Figyelt kérdés
Mennyire volt könnyű/nehéz az odáig vezető út?
2023. jún. 6. 21:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jogsim. Gyávaságból.
2023. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
90%
Én amint elég idős lettem hozzá megcsináltam, azota meg ha kell használom, de általaban nem kell. Nem volt nehéz, minden vizsgán átmentem elsőre, csak hát drága mint a szemét.
2023. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
30 éve...a hadsereg finanszírozta.Szereintem össze sem lehet hasonlítani azt a kort,azokat a követelményeket a maival.
2023. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
4 éve. Viszonylag könnyű volt megszerezni de nem merek vezetni azóta se.
2023. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
1996 óta, elsőre ment minden. Vezetek azóta is. 2017-ben vettem az első saját kocsit, addig mindig valami családit vezettem.
2023. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
89%
2017 óta küszködöm hogy meglegyen , kisebb nagyobb megszakításokkal. .. 3 sikertelen vizsgán vagyok túl , egyszerűen brutál nehéz nekem , már nagyon a feladás szélén állok.
2023. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
16 éve. Mindenből átmentem elsőre. A kreszvizsga max pontszámos volt. Semmi nehézség nem volt benne.
2023. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

30-as éveim közepén járok, közel 30 évesen csináltam meg a jogosítványt.


Nem volt nehéz, így felnőtt, érett fejjel főleg. A célom az volt, hogy megtanuljak normálisan vezetni. Főleg hogy friss jogsival céges autót kellett vezetnem amit gáz lett volna összetörni.


Bár elég későn szereztem jogosítványt, nem mondom, hogy bármit is számított. Olyan szempontból jobb lett volna fiatalon, hogy kevesebbe került volna. Viszont anyagilag eleinte nem is engedhettem volna meg a kocsit, később meg lakásra gyűjtöttem inkább.


Mondjuk ettől függetlenül utólag azt mondom, valami kisebb Suzukit vettem volna, és inkább kitermeltem volna valahogy az árát, mert sokkal kötetlenebb és gyorsabb mint tömegközlekedni.

2023. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 20 éve, de nem vezetek. Sosem volt kocsim, úgyhogy nem szereztem rutint benne, sajnos. Néha kicsit ciki is.
2023. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
most csinálom. a KRESZ elsőre megvolt, az elsősegélynyújtó vizsga is könnyű volt. 22. óránál tartok. piszok drága, nekem kicsit nehezen megy, de csak a cél lebeg a szemem előtt
2023. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!