Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Régóta van jogosítványod?

Régóta van jogosítványod?

Figyelt kérdés
Mennyire volt könnyű/nehéz az odáig vezető út?
2023. jún. 6. 21:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nincs régóta, március óta van.. Majdnem egy évig tartott (nyáron Balatonon dolgoztam) és sajnos az első forgalmivizsgámon megbuktam, az akkori oktatóm egyszerűen nem volt képes normálisan megtanítani. Oktatót kellet váltanom, és az új oktatómmal nagyon sokat gyakoroltunk. Szerencsére másodjára sikeresen levizsgáztam, azóta is napi szinten ingázok ide-oda.

Szóval egy picikét nehéz volt az út (a bukásom után már nem volt motivációm) de egyáltalán nem lehetetlen! Természetesen kell hozzá kitartás, szorgalom.

2023. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

14 eve van jogsim. Nem volt nehez, mindenen elsore atmentem. Azota sok minden valtozott. Akkor meg volt tanpalyan is vizsga, nem kellett x km-t levezetni a vizsgaig es nem buktattak a vizsgabiztosok ha nem adtal kenopenzt.

Kesobb Amerikaban is megcsinaltam a jogsit de az joval konnyebb volt. Nem csak azert mert tudtam mar vezetni hanem mert a kovetelmenyek is sokkal lazabbak.

2023. jún. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
#22 14 éve is le kellett vezetni adott km-t, akkor sem buktattak a biztosok, ha nem adtál kenőpénzt, sőt, a kelleténél sokkal lassabban, de ez a szokás pont kihalóban van. Amerikában meg persze más a rendszer, motorkerékpároknál pl. nálunk van ez a rakás kategória, ami csak a fojtás-papírozás rendszerében teszteli, ki milyen ügyesen csal, Amerikában meg megcsinálsz egy két napos röhej tréninget (nálunk is vannak tréningek, csak nem kötelezőek és sokkal komolyabbak), és megveheted a turbó hayabusát, hogy megölhesd magad. Egyébként egyetértek azzal, hogy ez a szabadság, csak azzal nem, hogy ennyire szabadnak kéne lenni. Két véglet.
2023. jún. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég óta, tavaly november óta. Elment egynek, bár engem mindig és érdekeltek az autók, a közlekedés, a vezetés. Volt mikor nehezebb volt, volt mikor jól ment. 5 plusz órával, elsőre sikerült átmenni.
2023. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon fogtam fel az odavezető utat. Kötelező volt megcsinálni, kötelező volt addig a család személyi sofőrjének lenni, amíg nem lett a kisebbik tesómnak is friss jogsija. Csináltam, mint ahogy a munkádat is elvégzed, mert nincs más választásod.
2023. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

2019.10.10-től van jogsim. 18 évet vártam rá. Addig nem volt meg az anyagi lehetőségem. 36 évesen elsőre minden meglett, úgy, hogy a legszigorúbb vizsgabiztosnál vizsgáztam...amikor megtudtam, hogy Ő lesz, le is akartam mondani a vizsgát. Szerencsére az Oktatóm nem engedte...

Imádom minden percét a vezetésnek!

2023. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!