Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Stabil oldalfekvésben hogyan...

Stabil oldalfekvésben hogyan legyen a kéz?

Figyelt kérdés

Sok helyen úgy mutatják, hogy nyújott a beteg karja, sok helyen meg úgy hogy derékszögben van.

Most akkor melyiket kell csinálni vizsgán? Mert biztos azért fog megbuktatni mert az ő elve szerint én máshogyan csinálom



2023. jún. 20. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetőleg úgy, ahogy amúgy volt. A felkarra támszkodik a fej, könyöktől lefele semmit nem támaszt. Ne mozgasd feleslegesen. De ha a tankönyvi példa a kérdés, akkor nyújtva.
2023. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aki kitalálta az elsősegély vizsgát, azt nagyon el kellene verni
2023. jún. 20. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Vagy csak azt kéne megtanulni, ami általános iskolai biológiával is egyértelmű, és mindenki átmenne. Nem tudom, hányszor buktál, nekünk mentős tartotta a tanfolyamot, mentősök vizsgáztattak, vizsga napján megnyugodtunk délelőtt, hogy "ha Feri átment, akkor itt mindenki át fog menni". Elég nagy baj, ha egy stabil oldalfekvés, egy újraélesztés meg esetleg egy papíron kapott kérdés (amire általában az a válasz, hogy ráb*szol minden gézt, amit találsz, de ha ez nem megy, kisegítenek és a szádba adják a választ) gondot okoz. Ráadásul életedben egyszer kell megcsinálni. Én is 17 évesen csináltam, azóta van 3 másik kategóriám, senkit nem érdekel, de pl. amikor távolabbi rokon 2 évesen kulcscsonttörést szenvedett, úgy mesélte nagynéném, hogy végre megtanulta, mi az a zöldgallytörés. Én meg csak néztem, hogy ez B kategória EÜ-n alapkérdés. Nem árt elfelejteni, nem tudod, mikor lehet rá szükséged, mikor menthetsz életet.
2023. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*nem árt nem elfelejteni
2023. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A könyvben úgy van a képen, hogy a hozzánk közelebb eső karját derékszögben hajtsuk be, tenyérrel felfelé
2023. jún. 20. 15:04
 6/6 anonim válasza:
EFEB elsősegély-tanfolyama nagyon jó.
2023. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!