Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Így sikerülhet a forgalmi vizsga?

Így sikerülhet a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Holnap vizsgázok, ma volt az utolsó 2 órám, de még mindig hibáztam olyat is, ami miatt egyből meghúznak vizsgán. Nagyrészt jól vezetek, de az ilyenek miatt félek, hogy nem fog sikerülni. Nektek hogy ment vizsga előtt a vezetés?
2010. okt. 12. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vizsga előtt közvetlen, az utolsó gyakorláson hibáztam egy nagyon nagyot, de mégis hibátlanul levizsgáztam utána egy órával.
2010. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
húú én múlthét szerdán vizsgáztam nagymotorból és a vizsga előtti két órán legalább 3 buktató okot csináltam de a vizsgám egyből sikerült csak nem kell idegeskedni :D
2010. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én pont olyan vagyok hogy vizsga elött nagyon jól vezettem vagyis nem hibáztam amin megbukhattam volna de vizsgán meg izgultam és hibáztam is de sikerült:)

Sok sikert!!!

2010. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha így elküld vizsgázni tuti megb.sznak, de csak azért, hogy fizess ki újabb órákat és vizsgadíjat
2010. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden vezetés teljesen egyedi, ami egyik esetben jól mehet, másik esetben tök rosszul is sikerülhet. A vizsga pláne egy pillanatnyi vezetést mér, ráadásul stressz helyzetben. Ha nagy átlagban jól vezetsz, akkor ne parázz, menni fog, csak nagyon koncentrálj, és ha ne adj isten úgy érzed is hgoy hibáztál, ne foglalkozz vele... Nekem nagyon hullámzó volt, egyszer nagyon jól ment, egyszer kevésbé, sokszor hibáztam. A vizsga csak 30-40 perc, viszont erre az időre nagyon szedd össze magad, koncentrálj. Minden a koncentráción múlik, ha tudsz figyelni, nem lesz gond. Egy vizsgára nem lehet "felkészülni", csak gyakorolni rá. Mindig lehet váratlan helyzet, bármikor benézhetsz bármit. Pihend ki magad, és csak a vizsgára koncentrálj, mással ne törődj (ne dolgozz, tanulj előtte, utána). Egyébként ezek a vizsga előtti bakik jó tapasztalatok, talán pont most tanultad meg azt, ami majd megvéd attól, hogy a vizsgán ugyanezeket elkövesd. sok sikert!
2010. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!