Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgánál az oktató...

Forgalmi vizsgánál az oktató ott ül melletted ugyanúgy az autóba és "besegíthet?" a pedálok használatánál? Gondolom hivatalosan nem. A biztos ilyenkor hátraül? Vagy a vizsgabiztos ül melletted?

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 00:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kecskeméten vizsgázok majd amúgy
2023. júl. 25. 00:54
 2/12 Alex Fly ***** válasza:
92%
A vizsgabiztos hátul.ül.és figyel, az oktató ott ül melletted és ha kell, "besegít" a pedálokkal -de az azonnali bukás.
2023. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudná a biztos, hogy az oktató belenyúlt a pedálokba? Erről nincs visszajelzés és nem láthatja biztosra ha csak nem azt lesi folyamatosan. Csak kérdezem.
2023. júl. 25. 01:19
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődöm. Holnap után lesz forgalmi vizsgám kecskeméten.
2023. júl. 25. 01:20
 5/12 A kérdező kommentje:
Vagyis holnap után pár nappal.
2023. júl. 25. 01:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. És majd amikor a nagyszülödet furikázod valahová, akkor majd ő is rá fog lépni helyetted a nem létező pótfékpedálra, mert elfelejtettél megállni a táblánál.
2023. júl. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Az én oktatóm belenyúlt a kormányba és tekergetni kezdte, pedig semmilyen hibát nem követtem el és veszélyhelyzet sem volt, csak máshogy nem tudott megbuktatni. Aztán még azt hallucinálta, hogy ezek után továbbra is hozzá járok vezetni...
2023. júl. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál lépcsőn közlekedni? Ha igen, lehajtott fejjel teszed, és meredten figyeled a fokokat?

Nos, a vizsgabiztosnak sem kell látnia, ki kezeli a pedálokat. Napról napra sok-sok órán ott ül hátul, és egyetlen dolga van. Fugyelje, biztonságosan tudsz-e közleledni. A rutin meghozza azt a tudás, amivel "átlát" az ülésen.

2023. júl. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az oktató belenyúl a pedálokba az egyrészt teljesen egyértelmű, másrészt meg miben segítene mégis? Kuplungolna helyettes? Ha erre még számítasz, hogy segítenie kell, akkor messzebb vagy Te még a forgalmi vizsgától, mint a makkom Jeruzsálemtől.
2023. júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha ovatosan belefekez es hatul esetleg nem figyel az vizsgabiztos,el tudom kepzelni. Nekem meselte az oktato,hogy egy nagyon ugyes seac vezetett, de egy masik kocsihoz tul kozel ment es az oktato belenyult a kormanyba,de ment tovabb minden. A vegen mondta a vizsgabiztos,h latta volt segitseg,de mivel szimpik is voltak egymasnak meg ugyes volt,atment. Nekem belefekezett az oktato,szegely mellett. Azonnal szinte eloreugrott a vizsgabiztos az oktatonak,h te voltal? Vege is lett. :)
2023. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!