Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan hozakodjak elő az...

Hogyan hozakodjak elő az oktatómnál azzal hogy forgalmi vizsgára le szeretném fizetni a vizsgabiztost?

Figyelt kérdés
(Nem, nem vezetek rosszul, az órákon minden jól megy, de pánikbeteg vagyok és pontosan tudom ha beül mögém a vizsgabiztos pánikrohamom lesz és 100% megbukok)

2023. máj. 21. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha bármikor rádtörhet egy pánikroham, akkor inkább ne legyen jogsid.
2023. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak bizonyos esetekben tör rám, ilyen például egy vizsgaszituáció, tehát nem az van hogy bárhol bármikor jöhet egy, ezért a vezetésben nem fog gátolni szerintem.
2023. máj. 21. 10:11
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha a vizsgát nem bírod ki akkor hagyd, mert az életben sokall több inger és izgalom fog érni.
2023. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem fogom oldalakon keresztül leírni hogy miről szól a pánikbetegség, nézzetek utána, lényege hogy mindenkinél más érzelem/helyzet váltja ki, szerencsére én nagyon ritkán kerülök ilyenbe. Nem az van hogy akármitől akárhol bepánikolok, hanem specifikusan konkrétan vannak dolgok amik kiváltják.


De nem is ez a lényeg, a kérdésem úgy szólt hogyan hozakodjak elő az oktatómnál a lefizetéssel.

2023. máj. 21. 11:24
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
#4 ha úgy állsz neki már most, hogy pánikrohamod lesz akkor ha lefizeted akkor is lehet, szóval ez nem megoldás.
2023. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne hozd fel semmiképp, inkább menj el pszichológushoz. Az nem normális, hogy egy forgalmi vizsga pánikrohamot váltson ki, mi lesz friss jogsival a kezedben, amikor nem diktálják az útvonalat, nem ismerős helyen vagy, tiéd a felelősség, ha balesetet okozol és esetleg még anyád-apád-kutyád-macskád is eltereli a figyelmed a beszédével? A forgalmi vizsga az a vezetési helyzet, amiben majdnem minden stresszforrás ki van iktatva, hogy letisztultan fel tudják mérni, tudsz-e elfogadható szinten közlekedni.
2023. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, mert akár fel is jelenthet. Ezen felül a vizsgabiztos is, az orvos is.

Utóbbinál a hálapénz felkínálása is bűncselekmény. Pl. amikor sikeresen kiműtötte belőled a butaságot, és utólag kinálod meg.

Ha mag minden ráhatás nélkül, de a betegséged ismeretében ad papírt, addig nem lesz gond, amíg bakeset sem. De ellenőrzést is kaphat.

Ha megtörténik a baj, mehettek börtönbe.

2023. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok! Ez kemaradt:

A vizsgabiztos nem foglalkozik a betegségeiddel. Nem is tudhat róla. Ha van érvényes orvosi papírod, neki annyi elég.

Ha meg nem vezetsz jól, a csúszópénz nem segít. Kisebb hibákat néznek csak el.

Ami vonalas. Azonnali bukást jelentőt semmiképpen.

2023. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
#8 Hát, azért azonnal bukást jelentőeket is elnéznek, mert amúgy vonalasból elég sokkal is át lehet még menni (sokkal többel, mint amennyit egy óra alatt "illik" hibázni élesben). De az is kérdés, helyileg hol van a kérdező, Pesterzsébeten sajnos még pár éve is úgy ment át ismerős, hogy ment a húszas (ma már gondolom nagyobb a tarifa), Szolnokon már 12 éve kérdezésem nélkül mondta az oktató, hogy eszünkbe se jusson. Tavaly csináltam az A kategóriát, azt jó helyen csináltam, mert semelyik diákban és semelyik oktatóban fel sem merült, sőt, nem is engedtek akárkit vizsgázni az oktatók.
2023. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de ha vezetés közben pánikrohamod lesz bármikor, megölhetsz vele valakit. Gondolom nem szóltál róla a háziorvosnak, amikor vizsgálták az alkalmasságodat, mert akkor nem kaptál volna. Jobban jár mindenki, ha nem lesz jogsid.
2023. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!