Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az ilyen sofőrök mit gondolnak...

Az ilyen sofőrök mit gondolnak? Hol vették ezek a jogosítványt? Mit keresnek a forgalomban?

Figyelt kérdés

A mai napon kerékpároztam egy olyan úton, ahonnan a kerékpárok ki vannak tiltva - ugyanakkor ott van alatta a "kivéve célforgalom" kiegészítés.


Hogy célforgalom vagyok-e, azzal csakis a rendőrnek tartozom elszámolással, igazoltatás esetén. Lehet, hogy jogszerűen voltam az úton, lehet, hogy nem - ezt mások nem tudhatják, semmi közük is hozzá, az ő feladatuk a szabályok betartása.


Nem tudhatta ezt az az őstulok sem, aki a szembejövő (!) sávban érkezett autóval, vagyis semmiféle nehézséget nem okoztam neki. Ehhez képest hevesen villogott, gesztikulált, dudált, amely ugye teljességgel szabálytalan.


Mi jár az ilyenek fejében? Noha minden bizonnyal jogosítvánnyal rendelkezik (míg az autósüldözöttek általános véleménye szerint a kerékpáros nem), nem tudja a szabályt? Az olvasással lehetnek az ilyennek gondjai? Hogy vezethet így? Vagy éppen tudja a szabályt, csak épp a dominanciáját akarja kifizetni, amiért egy százhúszezer forint értékű bádogdobozban ül?


2023. júl. 29. 19:35
1 2 3
 1/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%
Csak a szokásos két barom találkozott.
2023. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
53%

Ennyire provokatív kérdést sem olvastam rég :D

Remélem minden autós társam csak egy nagyot nevet és tovább lép a következő kérdésre.

2023. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Öszintén szólva nem tudom, MILYEN ALAPON hözöngsz ennyire, amikor TE MENTÉL szabálytalanul és ezzel elvileg veszélyeztetted a többieket is.

A másik meg egyszerüen FIGYELMEZTETNI AKART, azt hitte, eltévesztetted az utat.

2023. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Vannak hülyék. Az autók volánja mögött is, a boltokban vásárlók között is, a buszon utazók között is. Nem is érdemes foglalkozni azzal, mi van a fejükben. Ahogyan egy bérgyilkos gondolkodásmódját se érteném meg soha, úgy az övükét sem.
2023. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#3 Várom a bizonyítékot, hogy szabálytalanul mentem 😉 Lássuk, miért nem számítok célforgalomnak.
2023. júl. 29. 20:01
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az ilyeneket szokták gúnyosan önkéntes rendőrnek nevezni.
2023. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"Várom a bizonyítékot, hogy szabálytalanul mentem"


Te magad is kijelented, hogy szabálytalan vagy. Aztán neked áll feljebb, amikor ezt szóvá teszik. A bringás társadalom igazi szégyene vagy.

2023. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#7 Mondanám, hogy nem ártana az értő olvasás skilljét kissé fejleszteni, de valójában én vagyok a hibás, amiért összetett mondatokat használok abban az országban, ahol a legnézettebb műsorok dobogóját egykor a Big brother, a Barátok közt és a Mónika show alkotta, azóta pedig nem nőtt a színvonal.
2023. júl. 29. 20:21
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen az, mikor két önjelölt igazságosztó találkozik. Nem baj, ha kakaskodtok, az élővilágban ez régóta jelen van, csak kettőtökön kívül senkit se zavarjon a farokméregetésetek.
2023. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

9-es, te hatökör!


A kérdező miért önjelölt igazságosztó?

Vagy szabálytalan volt, vagy nem, de a szembejövő autóst a legkevésbé sem zavarhatta akkor sem, ha átmenő forgalomban használta az utat. De ha zavarta volna (és átmenő forgalomban biciklizik ott), akkor sem önjelölt igazságosztó, maximum pofátlan, szabálytalan ember.

2023. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!