Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kb mi lehet az a legkisebb...

Kb mi lehet az a legkisebb sebesség, amivel egy 1000 kg körüli fwd autóval, amin új nyári gumik vannak, száraz aszfalton sikerülhet a scandinavian flick/pendulum turn?

Figyelt kérdés
Óvatos duhaj vagyok, nem szeretnék bajt belőle, viszont régóta piszkálja a fantáziámat. Eddig csak kézifékkel szórakoztam, ezt nem vállaltam még be. Valakinek tapasztalat, amit megosztana velem?
2023. aug. 7. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A jávorszarvas teszt?
2023. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Mi a fene bajod van kérdező ?
2023. aug. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
1 km/h
2023. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Magyarul nem tudsz???
2023. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez nem a jávorszarvas teszt. Az kikerülő manőver. Ezt meg általában hajtűkanyarban használják. Először ellentétes irányba kormányoznak, mint amere a kanyar íve van, utána hirtelen vissza. Súlypontáthelyezéssel indítják meg az autó hátulját.


Kedves 4-es, nem tudom ennek mi a magyar neve. Ha tudnám, azt írtam volna. Segíts ki, ha te tudod!

És kedves 2-es, neked mi bajod? Nem kell ám mindenre mindenáron valamit válaszolni.

2023. aug. 7. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:
De ügyes vagy te kérdező.
2023. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: ???
2023. aug. 7. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt mégis hol akarod kihasznalni? Ahol ilyen kanyar van ugysem fogsz menni 100al
2023. aug. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Egy ideje gondolkozom rajta, hogy neveznék szlalom versenyre. De még nem érzem, hogy uralnám annyira az autót, hogy magabiztosan belevágjak.
2023. aug. 9. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!