Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a Máv le selejtez egy...

Ha a Máv le selejtez egy mozdonyt/vonatot akkor mekkora lehetőség van arra hogy pl. egy leselejtezett alkatrészt vagy bármit megszerezzen egy magán ember gyűjtés céljából?

Figyelt kérdés

#MÁV #gyűjtés #Selejtezett mozdonyok
2023. aug. 24. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Esélytelen.
2023. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira azért nem esélytelen.

Attól függ mit szeretnél, ahhoz a szervezeti egységhez kell menni.

2023. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát igazából a vezetőállásról valami kis kapcsolót, gombot, valami kis erekjét.


(Van 2 vasutas ismerősöm. 1 vezető és egy jegyvizsgáló) nem tudom hogy ők esetleg tudnak-e előrébb juttatni a célhoz.


(#1-re válasz: Semmi se lehetetlen.)

2023. aug. 24. 22:09
 4/13 A kérdező kommentje:
szervezeti egység alatt mit értesz pontosan?
2023. aug. 24. 22:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont azt, hogy ha mozdonyos relikvia kell, akkor ne menj be a peronkakasokhoz a forgalmi irodába, mert azok fullra nem értenek hozzá :D

Fűtőházba kell bemenni ha mozdonyos dolog kell és ott érdeklődni hogy hány sörrel menjél vissza.

2023. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én fizetek is ha kell, persze nem a világ pénzét akarom erre költeni.
2023. aug. 24. 22:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolgokat FB csoportokban is vehetsz könnyedén, láttam még Nohab vezetőállás üveg gumikeretet is eladót, szóval kb mindent is feltesznek mint eladó dolog.
2023. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit el lehet lopni, azt el is fogják egy ilyen helyen, mint a MÁV. Szóval, ha befér a kifli meg a kefír mellé a táskába, akkor csak a megfelelő embert kell megtalálnod.
2023. aug. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7.: Bent vagyok 2 ilyen csoportba de eddig csak ruhákat láttam. Tudsz ajánlani egy csoportot esetleg?
2023. aug. 25. 10:14
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

Vasúti relikviák cserebere


Ez az egyik legaktívabb, itt minden szokott lenni. Speciálisan mozdonytípusonként meg az adott gépek csoportjaiba érdemes belépni, mert ott is fel szoktak bukkanni hirdetések.

2023. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!