Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a Máv le selejtez egy...

Ha a Máv le selejtez egy mozdonyt/vonatot akkor mekkora lehetőség van arra hogy pl. egy leselejtezett alkatrészt vagy bármit megszerezzen egy magán ember gyűjtés céljából?

Figyelt kérdés

#MÁV #gyűjtés #Selejtezett mozdonyok
2023. aug. 24. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

az index fórumon is körbeérdeklődhetsz!


Engem is sokszor megkerestek amikor fűtőházban dolgoztam, hogy kéne ez+az, fizetnének is érte nem keveset. Én nem hoztam ki soha semmit, mert azért elég nagy a lebukás veszélye, sokszor volt táskavizit. 1-2 darab szappanért, vagy kézkrémért nem szóltak, de egy mozdony gyári tábláért már biztos a farkánál fogva fellógatják az embert. :D De vannak nálam tökösebb csávók akik bevállalják ezeket a bizniszeket, csak meg kell őket találni. Azt meg persze nem itt fogja neked senki leírni, hogy Dombóváron, vagy Miskolcon keresd Kis Csabik, vagy Nagy Karcsit, telefon, cím, szekrényszám stb :D


A ruha biznisz azért megy ennyire, mert hülyén van az osztás sok esetben. Van hogy évekig nem kap az ember semmit, mert nincs raktáron, aztán meg odaadnak több évi elmaradást egyszerre és a felét eladják hogy elférjen otthon a többi :D

2023. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát amennyi tábla van már magánembereknél, szerintem azért bőven ki tudják hordani.
2023. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán tábla érdekel, inkább egy kis kapcsoló, gomb, kar, valami a vezetőállásről érdekelne.
2023. aug. 25. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!