Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki szándékosan mélyen...

Ha valaki szándékosan mélyen megcsikarja az autódat, te revansot vennél, ha tudod ki az?

Figyelt kérdés
Hiába látta valaki, hogy egyik éjjel kutyasétáltatás közben ő tette, a szemtanú nem hajlandó tanúskodni. Tudod ki az. Tudod hol parkol az ő autója.

2023. szept. 4. 15:38
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nem muszáj bosszúból ugyanazt csinálni és rongálni. Egy műszerész ismerősöm hasonlóan járt és cserébe a delikvens járgányának elektronikájával kezdett el szórakozni távolról. Járgánytól függő mit lehet kezdeni és milyen távolról tudod manipulálni.

A régeiknél ki tudod zárni a saját szarjából és a végén már csak a kulcsot a zárba dugva tudja kinyitni. Az első ilyen alkalomkor hallgathatja a riasztót.

A nem olyan régieknél egyre érdekesebbeket lehet művelni az elektronikával minél fiatalabbak. Az újabbakat be is indíthatod, vagy átprogramozhatod.

2023. szept. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kell csikarni?
2023. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#6

Ezért használtam azt a szót hogy “behajtani”. Nyilván nem szépen kérném.

2023. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13-as, igen értem.


10-es és 12-es, bocsánat, ha nem voltam egyértelmű. Ha egy éles vagy sorjás tárgyat, például lakáskulcsot erősen egy autó fényezéséhez nyom és azon végighúz, ezzel mély, jól látható, az alapozás aljáig, vagy a fémig mélyülő árkot alakít ki azon, amely már csak költséges újrafényezéssel javítható.

2023. szept. 5. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!