Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha iszonyatosan szorosan...

Ha iszonyatosan szorosan rámállnak elölről és hátulról is (20-30 cm), akkor tolerálható az, hogy nem tudok másképp kiállni, csak ha (nem szándékosan! ) meghúzom az előttem lévőt?

Figyelt kérdés

Vagy akkor addig nem mehetek el, amig nem jön meg valamelyikük? És fizessem közben a méregdrága parkolást?


Eleve bunkó, aki képes így ráállni az emberre. Az önkormányzat meg igazán felfesthetné az autók helyeit.



2019. okt. 26. 16:43
 1/9 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy ebben a helyzetben nem én lennék, aki nem tartja be a közösségi együttélés íratlan szabályait. Én sosem állok így rá senkire, legalább 1-1 métert hagyok előttem és mögöttem is, szűkebb parkolóhelyre meg be sem állok.

Sajnos nincs 360 fokos kamerarendszer a kocsiban, azzal talán ki lehetne manőverezni a kocsit lehetetlennek tűnő helyzetből is.

Vagy hívják rendőrt, és akkor elvitetik az előttem álló kocsit?

2019. okt. 26. 16:47
 2/9 A kérdező kommentje:
Értsd: nem arról van szó, hogy szándékosan meg akarnám húzni valamelyik kocsit. Csak lehet, hogy nem fog menni másképp, ha megpróbálom. Ilyen szinten nem érzem a kocsi határait, csak kb +/- 5 centi pontossággal.
2019. okt. 26. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Attól mert ők b.kó módon rád álltak és te meghúzod valamelyiket nem tolerálható (hiába is érzed azt,hogy ilyenkor jó nagy gázzal előre és hátra csinálnál helyed magadnak és kapják be)
2019. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végül fizettem egy 1000-est egy hajléktalan bácsinak, hogy segítsen. Több mint 30-szor kellett oda-visszáznom, 5 percig tartott, az utulso 2 percben a forgalmat is fel kellett tartanom (szuk, forgalmas, egyirányú belvárosi utca). Úgy érzem pedig megérdemelték volna az ilyen k*cs*g*k, hogy annyira legyek toleráns velük, mint ők voltak velem.
2019. okt. 26. 17:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Az meg nem indok, hogy máshol nem volt hely, azért kellett így beállni. Csomó parkolóház van a közelben...
2019. okt. 26. 17:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt néztem még, hogy nekik sem volt ám könnyű beállni ennyire bunkó módon, kicentizték a dolgot. Ezek képesek megszivatni másokat és saját magukat is, csak mert képtelenek 100 métert gyalogolni!
2019. okt. 26. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Az nem tolerálható, hogy kárt teszel más tulajdonában. Ha egyedül nem tudsz kiállni, kérj segítséget, ahogy azt tanították. Attól még, hogy valaki bunkó (ezt nem büntetni a törvény) te még nem okozhatsz kedved szerint kárt más tulajdonában (ezt viszont bünteti)
2019. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, ha nincs Mad Max stílusban felszerelve minden szarral a kocsid, nagyon lassú mozgásokkal ki tudsz állni úgy, hogy ne okozz kárt a többi autóban. Magyarul a “leszarom, rohadjon meg” stílusú, izomból kiállás nem tolerálható, de a finom ráütközés igen. Ennyit azért bírnia kell minden lökhárítónak, fényezésnek.
2019. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz tolerálható alatt, de ez biztos nem indok, hogy kárt okozz más tulajdonában, és a te felelősséged lesz megtéríteni a kárt, ha mégis megtennéd.
2019. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!