Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Reménytelenek teljes nyugalmáv...

Asdfasd2 kérdése:

Reménytelenek teljes nyugalmával szeretnék tőletek kérdezni 5.forgalmi vizsgám jön és bennem van a félsz esetleg pár jó tanáccsal el tudnátok látni mivel tudnám tökéletesíteni a vezetésem? Fő ok: figyelmetlenség, feszültség. Hely: DEBRECEN

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetne itt csilliárdnyi okosságot mondani, de úgy forgalom és helyzetfüggő, hogyan tudod megoldani. Próbálj meg nem rástresszelni, figd fel úgy, hogy ez csak az életednek egy pontja, lesz ahogy lesz.

Akkor lehet jobban tudsz majd koncentrálni.

De az is lehet, hogy valóvan nem állsz készen a vezetésre, mi ezt nem tudhatjuk.

2023. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
vegyél be nyugtatót előtte
2023. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik tulajdonságod sem fog tanácstól megváltozni.
2023. szept. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tanultad be az útvonalakat, már mindegy. Miben vagy figyelmetlen? Azt tanuld be. Hogy arra már ne kelljen figyelni.
2023. szept. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is vizsga előtt állok. Igaz az első, nem az ötödik. 50 valahanyadik óránál tartok, az oktató szerint készen állok. Nagyon izgulok. Az órákra is remegve mentem egész addig, amíg nem javasolták nekem a nervenpflege-t. Egy szemet kapok be óra előtt és elmúlik az izgalom. Nem álmosít el, nem tompít. Nekem az az egy szem tényleg csak az izgalmat veszi el. Tapasztald ki, h a bogyi milyen hatással van rád, mielőtt bekapnál egyet.
2023. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5. " Tapasztald ki, h a bogyi milyen hatással van rád, mielőtt bekapnál egyet. "

Ha nem veszi be akkor csak ránézéssel tapasztalja ki???

Jó nagy baromságot írtál.

2023. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!