Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A benzinkút értesíti a céget,...

A benzinkút értesíti a céget, ha kannába tankolnak garázskártyával?

Figyelt kérdés
Rendszámra szóló kártyával nem lehet kifizetni azt tudom, de garázskártya pont arra jó, hogy barmit lehet vele tankolni.

2023. szept. 26. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
hogyne, meg a teket is
2023. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Garázskártyával csak gépjárműbe tankolhatsz. Hordós kártya kell, ha másba is akarsz. Ha kannába tankolsz és garázskártyával akarsz fizetni, szimplán nem fogja engedni a rendszer. Ha trükközöl, és kiderül, mert mondjuk a kutas látja a kamerán, amiről te azt hiszed, hogy nem látja senki, akkor viszont a kút feljelenthet csalás/visszaélés miatt (láttam már rá példát), ami értelemszerűen ki fog derülni a cégnél is.
2023. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha észreveszik, akkor lehet, hogy igen.

Kollégám tankolt már kannába rendszámos kártyával is, igaz csak az utolsó 10 litert.

2023. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bazaltkaroly ***** válasza:
Nem tudom ,hogy erre a kártyára gondolsz-e, de nálunk céges garázskártya van (legalábbis a MOL oldalán garázsnak mutatja), és rendszeresen megyünk kannába tankolni, mert visszük targoncába. Sosem szóltak egy szót sem, pedig nem rejtegetjük. Az árstop alatt is csak annyi volt, hogy szóltak, hogy nem tudják megadni a hatósági árat.
2023. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bazaltkaroly ***** válasza:

Utolsó vagyok. Közben rájöttem, hogy nem ez volt a kérdés.

Nem értesíti a céget a benzinkút (legalábbis a MOL). Viszont a kártyaközpontban látni fogják, hogy mennyit, hol, és mennyiért tankoltál.

2023. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen egy utolsó vagy.
nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: 2-es vagyok; minket értesített a MOL, amikor az egyik kolléga megtankolta a kocsiját, majd kiemelte a pisztolyt és tolt egy keveset kannába is, ugyanis kifizetni sem engedte a rendszer, mert garázskártyánál tiltva van a kanna. Kasszás kiszúrta, kamera felvette, jegyzőkönyvezték, és szóltak a cégnek, hogy ilyen szituáció adódott, ki fogja kifizetni.
nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bazaltkaroly ***** válasza:
#7 Tényleg? Nem tudtam, hogy így működik. Nálunk többször tankoltunk kannába, de sosem szólt senki semmit. De lehet, hogy nekünk nem garázskártyánk van, csak a webfelület írja így.
nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!