Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A buszokon milyen módszerrel...

A buszokon milyen módszerrel szerelik be azt, hogy a gomb megnyomása után kinyíljanak az ajtók?

Figyelt kérdés
Valami csatlakoztató vezetéket vezetnek el a busz aljában?
2023. okt. 12. 18:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#6

Aha, ha ez neked 5 éves szintű kérdés, akkor keresgélj itt Gyakorin például az egyéb kérdések kategóriában, ahol rengeteg idióta kérdés van. :D

Inkább ez, mint akik 100x megbuknak a KRESZ vizsgán.


#9

Ha elolvastad volna a főkérdést, valójában nem erre irányult, amit te leírtál.

Arra voltam/vagyok kíváncsi, hogy hogyan szerelik be úgy az ajtókat és a gombokat a járműveken, hogy az ajtó egy gombnyomásra kinyitódjon.

Ha erre nem tudsz értelmes választ adni, akkor sajnálom, lapozz tovább, és kész.


#8, #10

Köszönöm!

2023. okt. 12. 21:16
 12/20 A kérdező kommentje:

Amúgy komolyan nem értem az embereket..

Ha nem tetszik nekik egy kérdés, azaz hülyeség számukra, akkor mi a fészkes fenéért nem lépnek ki a kérdésből/lapoznak tovább? :D

Miért kell mindenbe belekötni? Írtam én itt bárhol is, hogy mindenki köteles válaszolni a kérdésemre, főleg az értelmetlen válaszadók? Nem hiszem..

2023. okt. 12. 21:24
 13/20 anonim ***** válasza:
71%

#12 Mit is írtál?

"A buszokon milyen módszerrel szerelik be azt, hogy a gomb megnyomása után kinyíljanak az ajtók?

Valami csatlakoztató vezetéket vezetnek el a busz aljában?"


Mekkora IQ-kell már ehhez, hogy ezt megkérdezd? Minden árammal működik, ahhoz meg kell valamilyen vezeték nem? Vagy ennyire buta vagy, hogy az se jön le, hogy otthon , a falban is van vezeték, és ha felkapcsolod a villanyt, akkor azon keresztül fog menni az áram a lámpához?


Az is szánalmas, amiket mások írnak ki időnként, de ettől még neked nem kell lesűlyedni, bár ahogy látom úgysem érted, mert még ehhez is sötét vagy :D

2023. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
#14 Amúgy most bizonyítottad, mennyire vagy buta. Mert éppenséggel a gomb aktiválhatna egy bluetooth, zigbee, vagy akármilyen ISM-sávban működő jeladót is. Teljesen értelmes a kérdező kérdése, amire a válasz az, hogy tudtommal még mindig vezetékkel vannak ezek megoldva.
2023. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14

De mondtam, hogy nem muszáj hülyeségeket válaszolni a kérdésemre, csak nyugodtan pörgess tovább.

Ez az oldal tudtommal nem arra lett kitalálva, hogy ha valaki kiír egy kérdést, tanácsadás, meg magyarázat helyett elkezdjük pocskondiázni, meg lesötétezni.

Ha szerinted azért írtam ki ezt a "barom" kérdést, mert le akarok süllyedni mások szintjére, azt sajnálom :)

2023. okt. 12. 21:30
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
#14 Mert képzeld, van, aki nem vezetékkel kapcsolja fel otthon a villanyt, hanem az okostelefonjáról. :)
2023. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
#14 Tipikus vagy! Felvilágosítanak, hogy mekkora butaságot írták, és még te vagy megsértődve, mert mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Holnap még suli, nem kéne aludni? :D
2023. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%

#17 Hogy kell vezetékkel kapcsolni a villanyt? 🤣🤣🤣 Mivan elfelejtettél profilt váltani kérdező?

Te tényleg sötét vagy !🤣

2023. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#19 Nem a kérdező vagyok, hanem okleveles villamosmérnök. Képzeld, a mai világban a villany felkapcsolásának nem az az egyetlen módja, hogy egy olyan kapcsolót nyomsz meg, amire rá van kötve a falban futó vezeték. :) Te valahol a 19. században ragadhattál, azért hiszed azt, hogy ez egy egyszerű kérdéskör.
2023. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amúgy imádom, hogy mindig vannak ilyen csicskák, akik azt hiszik, hogy ha már két ember nem ért egyet velük, akkor az biztos ugyanaz az ember két profil alatt, mert ugyebár ők olyan hűdeokosak, hogy az lehetetlen hogy egyetlen hülyén kívül valaki ne istenítse őket. Szánalom vagy, ember. És ha ilyen stílusban ilyen baromságokat mondasz, akkor biztos magadból indulsz ki, neked van több profilod, csak most éppen arról írsz, amelyiken sikerült ilyen értékelést összeharácsolnod. Nekem is lenne 5 pipám, ha mások fikázása helyett a fizika háziját is megoldanám minden kreténnek például, gondolom amilyen kioktató és a semmire felvágó gyökér vagy, hasonló módon érted el.
2023. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!