Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miskolcon mennyire lehet...

Dr.Fingom sincs kérdése:

Miskolcon mennyire lehet necces , elsőre sikeres B-s forgalmi vizsgát tenni?

Figyelt kérdés

Elég sok sztorit hallotam 1,5-1 éven belül vizsgázottaktol,és senki nem ment át elsőre a hat emberböl.

Szóval aki mostanában vizsgázott igaz lehet,hogy túl szigorúak és még néha direkt is akarnak csőbe húzni,vagy alaptalan a dolog??😁



2023. okt. 22. 11:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én ott vizsgáztam, nagyon laza volt. 😀 a vizsgabiztos jó arc volt. Nem kötött bele semmibe, a vizsgáztatóm, beírt 4 hiba pontot, mert “nem akarta”, hogy hibátlan legyen. 200-bol meg is úsztam, mindent tandíj/elsősegély/vizsgadíj. Bár nem most volt hanem 2015-ben.
2023. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 veterán vas ***** válasza:
100%

Bizonyára olyanoktól hallottad ezt a "statisztikát" akiknek nem sikerül, hiszen általában az óbégat akinek a háza ég.

Akiknek sikerült a vizsga, azok örülnek és nem reklamálnak.

2023. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen megbuktak, mindegyikük legalább egyszer. De azóta már mindegyiküknek meg van.
2023. okt. 22. 12:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Én két éve vizsgáztam Miskolcon. Eléggé meg lettem sz*patva, mire meglett.


Nyilván sok tényezőtől függ (milyen a vizsgabiztos, mennyire vagy felkészült, vizsgadrukkos, adott forgalmi helyzetek, stb.).

2023. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Bővebben mesélsz? 😁

2023. okt. 24. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Nulláról kezdtem az egészet, és sikerült egy olyan oktatót kifognom, aki nem igazán volt a helyzet magaslatán. Csak a vizsgaútvonalakat akarta velem bemagoltatni, halálra frusztrált vele, hogy jegyezzem meg a város összes harmincas tábláját, hol vannak, meg ilyen f*szságok. Harmadik bukás után oktatót váltottam, akkor jöttem rá, hogy az előzőnél kb. semmit nem tanultam. Az autót kezelni, térképet magolni igen, de közlekedni végképp nem.


A negyedik vizsga csodálatos volt... párhuzamos parkolás előre menetben. Elég sokat keringtem, mire találtam megfelelő helyet. Ebből az első rokkant parkoló volt, onnan akartam korrigálással hátra tolatni a kiszemelt helyre. Erre valami gyökér beállt mögém, ott ragadtam a roki parkolóban és megbuktattak. Ötödjére lett meg, mire már kész idegroncs voltam.


Szerencsére ez már a múlté, 2 éve vezetek napi szinten, és imádom.

2023. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Basszus leírtad, az oktatom pontos jellemzését. 😅😄😄
2023. okt. 24. 21:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mivel nem azt tervezed, hogy életed végéig azon a hat vizsgaútvonalon fogsz keringeni, inkább közlekedni tanulnál meg... 😅
2023. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én Miskolcon 2018-ban elsőre átmentem. Akkor is és most is ugyanazok a kivénhedt szatyor vizsgáztatók voltak, vannak, akik már 1960-ban is ott ültek, úgyhogy szerintem nem volt más. Amúgy szerencse kérdése. A forgalmi helyzetek, az autó, a vizsgáztató és a te hangulatod, az időjárás meg az hogy mit húzol. Én is annak köszönhettem a sikeres vizsgát, hogy nem azt a 30 dolgot kaptam az élettől akkor és ott, amit kapásból fel tudnék sorolni, mint halál helyzet. Az ismerőseim kivétel nélkül ilyen apró, nem saját hibájukból történt hülyeségeken buktak meg elsőre, mint hogy kanyarodásnál visszapattant az index, vagy egy amúgy is gázos forgalmi helyzetbe keveredtek, amiből nem lehet jól csak legfeljebb kevésbé szarul kijönni meg ilyenek. Az ilyen apróságokra mind rá lehet fogni, hogy bukást jelentő hiba. Ha meg nem talál mást, de egy vén farok a vizsgáztató, akkor azt mondja, hogy nem érzi benned a magabiztosságot. Ha meg magabiztos vagy akkor az a baj. Ez mind bukás, pedig egyik sem vezet balesethez, személyi vagy anyagi kárhoz. Szigornak nem mondanám, ez inkább csak szőrszálhasogatás.
2023. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát elég gáz Miskolcon az tuti az oktatoknak az a heppjük hogy cserélgetik a kocsikat pont vizsga előtt miért neeee??!! Na meg a kötelező útvonalakat sem tervezik bele a 29 órába max egyet kettőt, sok oktató szerintem direkt stresszelteti az embert hogy még véletlenül se akarjon az ember vizsgára menni, hogy még több összeg menjen a zsebünkbe, elég tré az egész!
ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!