Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Páv 4 vizsgálat hogy zajlik?...

Páv 4 vizsgálat hogy zajlik? 5 sikertelen forgalmi vizsga után ehezz még honnan szedjünk erőt? Vagy hogy lehet erre felkészülni egyáltalán ?

Figyelt kérdés

Sajnos a 4.vizsgám se sikerült.

Nem engedtem el egy amúgy lassan érkező autót jobbról és a vizsgabiztos szerint több körültekintés kellene a holtterekbe is..teljesen magam alatt vagyok már. Mindig a vizsga utolsó 20 percébe rontok el valamit..ez miatt aztán nemis tudom egyáltalán elmenjek e már az 5.vizsgára..ezért gondolkodom a pályaalkalmasságin.



nov. 28. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Az ötödik vizsgán két biztos van. Ha ők is buktatnak, akkor PÁV vizsgálat következhet. Ezen nem vezetéssel kapcsolatos dolgokról kell számot adnod, hanem mentális és testi adottságaidat vizsgálják. Ezért (fel)készülni sem lehet rá.
nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
„nemis tudom egyáltalán elmenjek e már az 5.vizsgára..ezért gondolkodom a pályaalkalmasságin.” Ha úgy gondolod, ahogy én értem, hogy az 5. vizsga előtt mennél PÁV IV.-re; ez, lehetetlen. Az 5. sikertelen vizsgán erre a célra kapott kapott papírral tudsz jelentkezni. A PÁV I. -III.-tól eltérően, erre nem lehet saját döntés alapján jelentkezni: [link]
nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp el kell menned vizsgázni, ne add fel ha már eddig eljutottál, és ennyi pénzt beleöltél. Gondold át mi volt az eddigi bukások okai? Figyelmetlenség, izgalom, felesleges kapkodás, van akire nagyon negatív hatással van a stressz, dolgozzatok rajta az oktatóval. Beszéljétek át az összes hibádat, és próbáljátok kiküszöbölni.
nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

#1 Nincs az ötödik vizsgán két vizsgabiztos.


Kérdező, nyilván próbáld meg az ötödiket! Azon már nem sz*patnak annyira, ha normális vizsgabiztost fogsz ki. A PÁV-ról meg azt hallottam, hogy azon szinte mindenki átmegy.

nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor módosítottak a szabályon. Korábban kettő volt.
nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
36%
5. Vizsgán 1 vizsgabiztos van. Velem szimplán szemét volt, 4-szer!!! Kaptam ugyan azt a viszgabiztost. Szimplán bunkó és megkeseredett egy ember. Többször is végig csináltam minden feladatot jól mégis belekötött ilyen lehetetlen indokokkal, hogy megbuktathasson. Szerintem csak nem voltam neki szimpatikus…. Páv után 6.ra van mégegy vizsgabiztos, pont azért hogy ha ok nélkül buktattak meg eddig, attól még a másik vizsgáztató azt mondhatja hogy megkaphatod a jogsit. Vannak olyan vizsgabiztosok akiknek igen hülye heppjeik vannak. Enyémnek minden baja volt, még az is ha rendesen szétnéztem, vagy az is baja volt hogy nem vezetek olyan “gyorsan meg fiatalosan” holott egy tök kezdőtől nem várható el hogy rutinos legyen, tempót meg mindig tartottam. Egyébként nagy hibákat sosem vétettem, nem akartam senkit elütni vagy másik kocsinak nekimenni, mindig megadtam az elsőbbséget meg az index se maradt el soha, próbáltam mindig figyelni mindenre de neki ez nem volt elég… végül nekem is meglett szóval kitartás. Ha a Páv-on kimondják hogy alkalmas vagy, akkor alkalmas is vagy és semmi akadálya a jogsinak, nem mindig a vizsgázóval van a baj, sokszor inkább az oktatóval vagy a vizsgáztatóval. Szerezz önbizalmat, ne félj és ne izgulj ha mész legközelebb. Előtte mindekepp vegyél 2-3 órát pluszba, nekem azt mondták, hogy áh neked nem kell plusz óra miután megbuktam, hat kar volt rájuk hallgatni, ha nem érzed jónak a vezetésed akkor gyakorlás gyakorlás és gyakorlás különben nem lesz változás!
dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
5. két vizsgabiztos van. Sikeres PÁV után meg már végtelen számban lehet bukni.
dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Pontozhattok le 0%-ra,akkor sincs két vizsgabiztos az 5. vizsgán... 😂 hagy tudjam már jobban... két éve vizsgáztam, ötödjére lett meg, ahol 1, azaz EGY darab vizsgabiztos volt.
dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
#8: hivatalosan tényleg 2 VB-nek kellene lennie az 5. forgalmi vizsgán, az más kérdés, hogy emberhiány miatt évek óta nem tudnak ennyi VB-t biztosítani. Legalábbis Budapesten és Pest vármegyében, de pl. Szegeden gond nélkül be tudnak osztani 2 VB-t az 5. forgalmi vizsgára.
dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Nem Pesten vizsgáztam, hanem Miskolcon. Se nekem, se senki másnak nem volt két vizsgabiztos.

dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!