Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kinek van elsőbbsége az...

Kinek van elsőbbsége az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

[link]

Ezzel a képpel még nem találkoztam és most teljesen meg vagyok zavarodva. Eddig teljesen meg voltam róla győződve, hogy a képes feladatok jól mennek.

Valaki elmagyarázná miért ez a helyes sorrend?

Nem jobbkéz szabály van érvényben? Jobbkéz szabály érvényében Ön-A-B lenne a helyes válasz?



dec. 3. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha ezt nem érted,nagyon bakelit lehetsz.
dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ezek szerint te érted, elmagyaráznád?
dec. 3. 13:29
 3/17 A kérdező kommentje:
közben rájöttem, de azért köszönöm, hogy leoltottál;)
dec. 3. 13:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kinek ki jön jobbról?Hát a B-nek az A.

A elhalad,utána B jön,mert ő jön egyenesen.

végül Ön jön.

dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a képes feladatok megoldásait kellene bemagolni, hanem értelmezni tudni a szabályokat...

Pláne C+E kategóriánál, amikor elvileg már van érvényes B és C jogosítványod.

Ez egy "jobbkezes kereszteződés"

Mivel te balra akarsz kanyarodni, ezért a szemből érkezőt el kell engedned. Ez egyértelmű kellene legyen. A szemből érkező pedig jobbkéz szabály lévén elsőbbséget ad a motorosnak

dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem jöttél rá,csak nem akarsz égni XDXDXD
dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5# leírtam, hogy még nem láttam ezt a képet, ergó nem magolom. De köszönöm a válaszokat.
dec. 3. 13:37
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy láttad-e már ezt a képest vagy sem, ha ismered a szabályt, akkor fel kéne tudnod ismerni a képen látható szituációt.

Látom a képen a CE kategóriás feliratot, tehát már kéne lennie egy B, illetve C kategóriádnak. Ott tuti biztos, hogy volt hasonló kép, illetve ott már tanultad a jobb kéz szabályt. Tehát ezt már reflexből kéne tudni.

dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7: Pont ezzel bizonyítod, hogy magolsz. Nem láttad a képet és nem tudtad megoldani a feladatot. Tehát nem tudod a gyakorlatban értelmezni és alkalmazni a szabályokat. Hanem begyakorolt szituácikra tudod csak megjegyezni a helyes választ.

Vissza kellene lépni egyet és megtanulni a szabályokat, majd utána menni a képes feladatokra újra és megtanulni az alkalmazást is

dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Így van, CE kategória. Eddig ezeket a képes feladatokat a kisujjamból kiráztam, de most így a vizsga előtt két nappal teljesen megzavarodtam..

Számítottam is rá, hogyha kirakom mindenki oltani fog.:D

dec. 3. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!