Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg elölről kell kezdeni...

Tényleg elölről kell kezdeni mindent ha lejár a Kressz vizsgám?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudtam menni vezetni mivel várandós voltam és állandóan rosszul éreztem magam most meg babázás van 0-24-ben. Jövő tavasszal telik le a 2 év és nagyon ideges lennék ha kidobott pénz lenne ez az egész így is egy vagyont kötöttem már erre az egészre.Sürgősen kéne viszont mert csak volánnal tudok menni be a városba bevásárolni. Férjem külföldön dolgozik szüleim ritkán tudnak segíteni messze laknak a szomszéd néni segít nekem mindenben.
dec. 14. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Kresz
dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent ujra kell kezdeni.
dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat elnézést kérek a helyesírás hibám miatt. Ki kell találnom valamit nagyon gyorsan erre a helyzetre.
dec. 14. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel az oktatódat, jelentkezz vizsgára (valószínűleg idén már nem kapsz időpontot) és vegyél órákat.
dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Igen, sajnos.1 évig érvényes..ez van.
dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben ez egy jó ötlet viszont nem tudom babóval mi legyen addig. Gondolom nem lehet velem amíg vezetek.
dec. 14. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nem lenne kellemes a babának meg te sem tudnál figyelni és valószínűleg az oktató sem vállalná.

Nagyszülőknek vagy valakinek le kéne passzolni ezekre az 1-2 órákra.

dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg.

A sajátságos helyzeted ezen semmit nem befolyásol.

dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A vagyon része ezután jön. Gyorsan keress oktatót és szittert, de vmi rugalmasat, mert másfél óra egy vezetés, gondolom a baba szopik, szóval nem egyszerű.
dec. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!