Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jelentsem a rendőrségen a...

Jelentsem a rendőrségen a koccanást?

Figyelt kérdés

Ma letörtem egy parkoló autó tükörjét. Szerencsére nem nagy a kár, és a másik autós is jófej volt, így megegyeztünk, hogy 20 ezer kpval kifizetem. Nem volt nálam ennyi pénz, így megkértem, hogy kísérjen el hazáig, hogy kifizethessem. kb másfél kilométert kellett volna jönnie utánam a városban, de egyszercsak lemaradt. Nem mentem gyorsan, nem akartam lerázni vagy ilyesmi. Az egyik kereszteződésben közénk ékelődött egy másik autó, és aztán egyszercsak eltünt. Megálltam, várakoztam, aztán vissza is fordultam a színhelyre, de nem volt sehol.

Mindenképp szándékomban áll megtéríteni a kárt, és attól tartok, hogy most azt hiszi, hogy direkt lógtam el. Sajnos csak a keresztenevét tudom, meg az autója típusát. Menjek be a rendőrségre, és meséljem el a történteket?



dec. 21. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy menjél. Ő volt a mamlasz (meg te is). Helyszínen elég lett volna információt cserélni, telefonon kitölteni a kék-sárga bejelentőt a biztosítónak. Rendőr ehhez semmiképp nem kell, ha kéne, ő ragaszkodott volna hozzá. Az én tükröm tuti nem törnéd le úgy, hogy ne írjam fel minden adatod, vagy ne hívjak rendőrt. Kifogtál egy balf*szt, ennyi.
dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyi Facebook csoportban keresd meg.
dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minek.
dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom az ő rendszámát, de ő valószínüleg megjegyezte az enyém. Megelőzném, hogy cserbenhagyásért feljelentsen.
dec. 21. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy cserbenhagyásért feljelentés...
dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
De miért nem ült be simán a te kocsidba és vitted el, majd vissza?
dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem cserbenhagyás. A rendőrséget nem vonnám be, én is facebook helyi csoportban probálnám megkeresni az illetőt.



#6: te beülnél amellé, aki épp most zúzta le az autódat?

dec. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy hogyan reagáljuk le a másikat.
dec. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"te beülnél amellé, aki épp most zúzta le az autódat?"

Elbasztam egy tükröt. Naés? Attól még közveszélyes nem vagyok. Vezetek úgy, mint bárki más.

dec. 22. 10:44
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Hát, az a baj, úgy vezetni bárki tud, mint bárki más. :D
dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!