Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy jól meghúzott minőségi...

Egy jól meghúzott minőségi kerékpár csavar nem tud kilazulni?

Figyelt kérdés
Miért írják egyes helyeken hogy 2-300 km- enként húzzuk meg a csavarokat? Ez baromság!!!

#Kerékpár csavar #kilazulas
dec. 28. 15:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem ellenőrizgetni a csavarok állapotát, hacsak nem éri a rendszert nagy erőbehatás ( kátyú, ütés stb).
dec. 28. 15:34
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:
Milyen kerékpár csavar?
dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A finom rezgések és rázkódások csodákra képesek.


Pl.: Haverom drága automata óráját nyírta ki pár év alatt a motorozás. Sőt, sima, rugós légpuska kinyírja az amúgy éles fegyverre való távcsövet!

dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemaRendőrség ***** válasza:
17000km volt a bringámban mikor először hozzányúltam bármihez (a féken kívül)
dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szabadna kilazulnia főleg nem 200 km-enként,régebben bringáztam,családban is rendszeresen de nekünk sem kellett semmilyen csavarokat meghúzni külön.Jó nem extrém távolságok és körülmények között volt de városban is kapott ütést rendesen és soha nem lazult ki magától egy csavar.

Azért fél-egy évente nem árthat rájuk nézne mert tény hogy nem tesz jót a sok ütés de félni nem kell ettől aktívan

dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen: A kerékpár erőgép ha tetszik ha nem, jó nem egy vonat, de mégiscsak erősebb mint egy óra.
dec. 29. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!