Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Korábban eladott autómmal(pers...

Korábban eladott autómmal(persze átírva nincs) külföldön gyorshajtást követtek el,azóta hiába,próbálom bizonyítani hogy nem volt a tulajdonban a gépjármű a külföldi hatóságok csak rajtam akarják behajtani a bírságot. Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés

dec. 28. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
😮😮😮
dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert én a szabályoknak megfelelően 15 napon belül bejelentettem az eladás tényét. Egyébként a vevő nálam se íratta a maga nevére, de mivel a hivatal regisztrálta, hogy már nem én vagyok a tulajdonos, ezért soha semmi kellemetlenségem nem lett a vevő link viselkedéséből.
dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Na én pont ezért nem adom el az autótm
dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

"Pont ezért"? Pedig a 2-es is írja hogy ha bejelented az eladás tényét, akkor onnét már senki nem cseszegethet.

dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek a bejelentések megtörténtek, de mivel én vagyok az utolsó hivatalos tulaj így engem csesztetnek.
dec. 29. 04:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a Külföldi hatosägnak elfaxolod- elmailozod az adäsvetelit es akkor älltaläban elhallgatnak.
dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így már én is jártam igaz nem külföldön hanem itthon. El küldtem az adott szervnek akitől jött a bírság az adásvételi szerződés másolatát, meg a lejelentő lapnak a másolatát. Két nap múlva hívtak hogy törölték a bírságokat. Ez volt lassan négy éve de azóta is van itthon mindegyikből másolat mert a mai napig a nevemen van az autó. Sose lehet tudni ez sajnos egy ilyen játék. (Bár azóta semmi hír nem jött róla)
jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!