Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetséges e, hogy egy szabály...

Lehetséges e, hogy egy szabálysértésért kétszer kell fizessek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy egy megállni és várakozni tilos táblánál parkoltam. Ki is jött a büntetés be is lett fizetve. Majd ismét jött pár hét után egy ugyanolyan levél, csekkel mindennel együtt. Gondoltuk kiküldték mégegyszer. Majd telt-múlt az idő és most jött egy felszólítás, hogy fel leszünk jelentve mert nem fizettük be e büntetést. Na már most utánajártunk, hogy de igen is befizettük mutattuk a csekket és mondták hogy ez másik. Ugyan azon a napon két óra elteltével le lettünk ismét fényképezve és most ezért kérik az újabb 30 ezer ft-ot. Egy napon két óra elteltével megbüntethetnek kétszer, úgy hogy az autóval nem mozdultunk el közben? Én ezt nem értem, mi jogon?
2010. okt. 22. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki olyan bátor hogy tesz magasról a Kreszre az legyen olyan bátor hogy kifizeti amit megérdemelten kapott!!

Most le lehet k...gözni meg minden,de mig más fizet parkolási dijat addig mi jogon vársz el egyéni bánásmódot.

Milyen kocsi volt??Lesötétitett ablaku BMV??Ugye hogy nem!!??Nahátakkor!!Majd ha Neked is az lessz akkor Te is parkolhatsz bárhol,bármeddig,akár az uton keresztben is büntetlenül.De addig NEM!!

2010. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem magasról teszek a kreszre és én is szoktam venni parkolójegyet, de képzeld hogy a közelben nem találtam parkolót és nem vettük észre hogy ott tábla van. Anyukámat vittem be a kórházba műtétre mert petefészek cisztája volt, mint utólag kiderült. Sürgős volt a dolog mert a ciszta elzárta a húgyhólyag útját és így egy napja nem pisilt már ami veszélyes volt, és ezért siettem annyira, hogy még a táblát sem vettem észre. És nem leosztást kértem hanem hogy büntethetnek e kétszer mert egyszer már kifizettem és már azóta megtudtam hogy NEM, nem büntethetnek kétszer mert a rendőrök idióták voltak és nem vették észre hogy egyszer már be lett jelentve. De mégegyszer írom hogy KI LETT FIZETVE és nem azért rinyáltam mert hogy ki kellett, hanem mert kétszer akarták kifiettetni.
2010. okt. 25. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy nem bántani akartalak és sajnálom ha ok nélkül bántottalak !!

Azt hittem a Te is ahhoz a népes táborhoz tartozol akit ott leirtam!!További szép hétvégét kivánok!!

Ja és mégegyszer bocsi!!

2010. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!