Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek, fizessek?

Megbüntettek, fizessek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy reggel megbüntetett az ellenőr és még nem volt új bérletem. Egy másik lakcímet (azt ahol régebben laktunk) adtam meg, de minden más adat egyezik. Az lenne a kérdésem, hogy ha most bemegyek, akkor 4000 Ft-ot kéne fizetnem, vagy 400-at, mivel már van bérletem?

És ha nem megyek be, akkor megtudnak-e találni, vagy kutakodni fognak-e utánam, hogy miért nem fizetek és hogy merre tartózkodom? Egy ismerősöm, aki a DKV-nál dolgozik, azt mondta, hogy szerinte ne fizessek, mert úgyis másik lakcímet adtam meg. Szerintetek mit tegyek? Legfőképp arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e bajom, hogy nem fizetek...


2011. okt. 6. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nagyon bizalomgerjesztő képed van, hogy nem kérték a személyidet. Nem fogják tudni behajtani a büntetést.
2011. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kolompár, személyin nem szerepel a lakcím...
2011. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

15.15

Köszönjük az értékes hozzászólást. Akkor a lakcímkártyát.

2011. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!