Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Olcsó a benzin? Rengeteg...

Olcsó a benzin? Rengeteg kocsi az utakon reggeltől estig folyamat. Mindenki kijön a munkahelyéről délután 4-5-kor, de még este 7-kor is olyan forgalom, mintha fájna otthon ülni.

Figyelt kérdés
jan. 11. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ők mind munkából mennek haza. Olcsó vagy sem, valahogy haza kell jutni.
jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem drága lehet a benzin, mert simán haza tudok jönni csúcsforgalom időpontjában. Hónapok óta már, hogy ezt tapasztalom.
jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Még nem elég drága...
jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod még? Pár hetente idejössz hisztizni, hogy milyen sok autó van az utakon, mintha ingyen adnák a benzint?! Szerinted az emberek szórakozásból autóznak? Nagyon nem, csak a buszközeledés olyan szinten le van építve, hogy az embereknek több órát venne el az életéből, de neked ez nem lehet megmagyarázni, mert folyton visszajársz hisztizni. Tuti ezt is te írtad ki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__1..

jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, legtöbb ember szívesen besétálna a melóba gyalog ahelyett, hogy vezetne. Ez kb. 40 évvel ezelőtt volt reális. Helyben felénk kb. 200ezret tudsz keresni, ha találsz állást.
jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki kijön a munkahelyéről délután 4-5-kor..."


Azt te csak gondolod! Nagyon sokan dolgoznak 18-19 óráig, pl akik boltokban, kórházakban, vagy folyamatos 12 órás műszakban dolgoznak. Meg aki 5-ig dolgozik, az még csak utána megy bevásárolni, és csak utána haza. Nem tudom mit zavar ez téged, inkább örülj neki ha neked nem kell autózni, ugyanis ezek az emberek a saját zsebükre kénytelenek autóba ülni, nem állják a cégek 100%-ban az utazás. Simán éves szinten 1 havi fizetésük csak arra mehet el, hogy pénzt kereshessenek.

Persze erre írtad a múltkor, hogy ha muszáj, akkor is fel lehet ülni a buszra, na erre pont jó a mai eset. Kolléga délután 2-re jött dolgozni, de már délben ott volt, mert annyira vacak a buszközlekedés a céghez, hogy a következővel már csak 2 után érne be.

jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem itt a kérdező az egyetlen csóró akinek nem futja benzinre... :D
jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért a 480 Ft-os benzin megszűnése óta csak visszaesett 20%-kal az üzemanyagforgalom...szóval akkor is volt, meg most is van még bőven felesleges kocsikázás az utakon.
jan. 12. 08:56
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Igen,mert sokan elhagyták az országot, illetve otthonról dolgoznak, ami azelőtt nem volt jellemző, meg a dragulások miatt ritkábban mennek boltba, nyaralni. Bármilyen hihetetlen, de az emberek nem jókedvükben autóznak, csak te az irigységtől itt höbölögsz és nem fogadod el amiket írunk. Egyáltalán mit foglalkozol vele,hogy más mennyit használja az autóját? Hidd el nekem is kényelmes volt cirka 20 éven keresztül céges busszal járni dolgozni,aludhattam útközben, nem vett ki plusz pénzt a zsebemből, és az autóra sem kellett annyit költeni, de most nincs ilyen opció.
jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Hagyjuk már ezt a mindenki ritkábban használja a kocsiját, csak ha nagyon muszáj meg csak munkába járáshoz, meg persze csak kenyérért meg vízért jár a boltba, mert nincs pénz... közben meg olyan szinten nyomja mindenki, mintha nem lenne holnap.
jan. 12. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!