Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért írkálnak szánalmas...

Miért írkálnak szánalmas módon minden egyes autópálya matricáról külön számlát?

Figyelt kérdés
Hat darabot vettem, azt hittem felrobbanok, annyit szerencsétlenkedett a shoppos kollegina és öten álltak mögöttem.
jan. 18. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Én se értem, de ez régóta így megy.

Én azóta veszek megyei matricát, amióta ez létezik. Régebben 2, ma 3 megyére. Kivárom mindig türelmesen, de mosolygok azon, micsoda ostoba előírás ez.

jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen a rendszer. Valójában meglehetősen ritka, hogy valaki hat jogosultságot vesz. Ha nem szeretsz sorban állni, és feltartani a mögötted lévőket, megveheted a jogosultságokat online is.
jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Online drágább úgy tudom.
jan. 18. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

2-es, ilyen a rendszer?

És miért ilyen?


Még szerencse, hogy a versenyszférában normálisan működik a világ. Szépen néznénk ki, ha az Intersparban vásárolni kívánt 25 terméket egyenként kéne kifizetnem, mert "ilyen a rendszer".

jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Mert a magyarok szeretnek trükközni, ezért a nav elég szigorú és minden szarrol számlát kell adni.


Amúgy ha nem viszonteladótól, hanem a hivatalos oldalon veszed, akkor nem drágább.

[link]

jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
online is csak egyenként lehet megvenni :)
jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem drágább online, a nemzetiutdij.hu-n kell venni, az nem számol rá plusz díjat, és egyben is lehet több megyeit egy tranzakcióval, és 1 számla készül róla.
febr. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!