Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » MÁV-val utaznék. Nem a kiindul...

MÁV-val utaznék. Nem a kiindulási ponton szállnék fel. Helyjegy váltása kötelező. Ha az indulás előtt kimegyek az állomásra, ott mindenképpen adnak helyjegyet akkor is, ha már teli a vonat? Mennyibe kerül egy +helyjegy? Előre nem tudom megvenni.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
jan. 18. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű lesz, nyugi. Ha mégsem, akkor leülsz valahová és megkérded a kalauzt, amikor megy jegyet leolvasni. Ha helyjegyet veszel, akkor keresned kellene az ülőhelyet...
jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
*ugyanúgy keresned kellene
jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
"Felszállok és addig gyalogolok, amíg valamelyik kocsinál nem lesz IC jelzés." Hát belül nem lesz IC jelzés, kívül sem mindegyik kocsin. A megállóban bemondják, hogy melyik felén lesznek az IC kocsik, meg milyen számozástól, az segíthet. Aki rutinos, egy kocsi belsejéből rögtön meg tudja állapítani, hogy IC-e. Ha nem vagy benne biztos, kérdezz meg egy utast!
jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Fantasztikusak vagytok! Mindenki türelmesen válaszol, kérdez és jó érzésem vagy, hogy ilyen segítőkész emberekkel hozott össze a sors. Az összes hozzászólásból összeraktam a teljes képet és megnyugodtam, hogy minden rendben lesz. Már nincs is szükség arra, hogy a települést beírjam (bár ezt a kérést is köszönöm), mert minden a helyére került.

Mindenkinek hálásan köszönöm és szép napot kívánok!

Köszönöm. :)

jan. 18. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!