Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vettél már fel stoppost?

Vettél már fel stoppost?

Figyelt kérdés
Milyen messzire vitted? többen voltak? hany éves(ek)?
jan. 25. 02:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Biztos volt rá példa, de most nem az jutott eszembe hanem másik story.

Haveromat körözték több elfogatóparancs alapján, mellettem ült a kocsiba és igazoltattak. Mondta a rendőr, hogy az utastól is személyit kér, ekkor kiszállt és elszaladt :D

Nem érték utól, elkezdtek fenyegetőzni mindennel én meg nézek rájuk mondom csak stoppos volt nem ismerem a nevét se tudom xDDDDDDD

Eskü itt vettem fel 2 utcával arrébb :DD

jan. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csaladdal utaztunk egy varosba koncertre, utkozben egy idősebb emberke stoppolt és mondta, hogy neki ott nagyszerű lesz ha kitennenk. Elertük a célt elköszöntünk, majd a koncert végeztével jöttünk haza, megint ugyanaz az emberke stoppolt, hazavittük.

Egy masik eset, hogy egy idős ember megkerdezte apamat, hogy nem-e viszi le a lakotelepre, apam beleegyezett de mondta neki, hogy üljön hatra mert elől a süti van tepsin, arra emlekszem, hogy jó sok hab volt a tetején, nemhallotta a bacsi es beleült a sütinkbe, szegeny öltönyt viselt.

jan. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, többet is, na bzmeg engem meg soha senki....

Anno még sóskút budatétényt is gyalog megjártam emiatt.

1 ember nem vett fel.

de, bocs, 1x egy nő, a 2 gyerekével....


Megállt, kérdezte, hogy elvihet-e?


Mondtam neki, nem kösz, 1 hete múlt el a covid-om. Mondta vegyek fel maszkot, elvisz.

Nem akartam megfertőzni a gyerkőceit se.

jan. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. Nyár volt, fiatal csaj stoppolt a Hungaroring és a Mogyoródi Aquapark között a vak sötét úton. Csinibe volt öltözve gondoltam felveszem mielőtt olyanhoz ül be, akihez nem kéne. De nagyon gáz volt, szerintem be volt drogozva, alig tudott beszélni, amikor kiszállt kb 5km-el odébb csúszott le róla a szoknya, fél feneke kint volt. Rendesen kellemetlen volt az egész. Megbántam, hogy megálltam, de így is azt mondom még jól járt, hogy mell ült be.
jan. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
*mellém ült be
jan. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy idős bácsi gyalogolt az út szélén nem messze egy kereszteződéstől. Egyértelmű volt, hogy a kereszteződésnél levő buszmegállótól jön befelé. Megálltam, megkérdeztem, elvigyem-e. Látszott, nagyon jólesik neki. 1-2 km-rel arrébb volt egy lakott rész (nem önálló falu) 4-5 házzal. Az volt az úti célja.
jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szolovjov ***** válasza:
100%
Vettem de olyan büdös volt mint a dög. Soha többet. Hacsak nem egy jó csaj, de azok meg nem stoppolnak.
jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Engem már vettek fel. Úgy be voltam állva, hogy azt hittem, Szolnokon vagyok, megkértem, vigyenek el az állomásra. Mondták, nem mennek a Nyugatiba. Mondom gondoltam, oda majd a vonat visz. Aztán amint megláttam egy ismerős helyet, megkértem őket, hogy tegyenek ki. 20 éves voltam, szilveszter volt, ők meg gondolom jót röhögtek.
jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tobbszor. Kort nem szoktam kerdezni, tavolsag max 60 km volt szerintem. Regen en is rengeteget stoppoltam, leggyakrabban olyan 50-160 km kozott.
jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a 37-es főút mellett vettem fel két lengyel stoppost, aki végig stoppal akartak hazajutni. Kb. 25-30 évesek voltak, lány és fiú. Nagyjából 40 km-t tettünk meg együtt, amikor a szlovákiai Cerhovnál kitettem őket. Ott elmentem egy borshopba vásárolni, majd indultam vissza, Magyarországra. Nagyjából fél óra telt el, akkor még stoppoltak a szlovákiai 79-es út mentén.
jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!