Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen elektromos rollert...

Milyen elektromos rollert ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
2 méter magas vagyok és 100 kg. Átlagos használat lenne, lassan mennék vele és mindenképpen 25 km/h vagy alatta legyen a végsebessége. Hatótáv azért legyen 40 km minimum. Olyan rollert szeretnék, ami azért nem ráz annyira. Hallottam ilyen kritikákat, egyes átlag rollerekre, de nem tudom pontosan miket érint. A kerekét sem akarnám, hogy állandóan defektes legyen. Azt is olvastam, van aki kicseréli azonnal a gumikat a gyárinál jobbra. Minden, amit ismeretek és fontosnak tartotok leírhatjátok esetleg olyan cikket is linkelhettek, vagy YouTube videót ahol ezekről a dolgokról részletesen beszélnek!

jan. 27. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Kisgyereknek való az a játszótérre.

Vegyél egy pedelec biciklit és mindent megold.

jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez mekkora hülyeség. Nem akarok biciklit alapból sem. Nem beszélve arról, hogy nagy az esélye ezek bicikliknek nagy része nem mehet majd bicikli úton és bukósisak is kell rá, mert jóval gyorsabban tudnak menni 25 km/h-nál.
jan. 28. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ninebot Max G2-öt ajánlanám, de annak fix a kormánymagassága. Az lenne a legszerencsésebb, ha bemennél egy rolleres kereskedésbe, ahol ki tudod próbálni, hogy melyik típuson férsz el kényelmesen.
jan. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, sajnos a lábam is túl nagy. Egy Xiaomi-t már próbáltam és azon inkább nem fért el a lábam rendesen. Köszi a rollert tippet, megnéztem azt is!
jan. 30. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Joyor X1.
febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom az elektromos rollert. 2,5 évig használtam egy Xiaomi Pro 2-t,több bosszúságom volt benne, mint örömöm. Legnagyobb baj ezekkel, hogy állandóan defektet kapnak és azt nem olyan egyszerű orvosolni otthoni körülmények között, mint egy kerékpár defektet. A kis kerekek miatt rosszabb úton szintén nem túl kellemes haladni velük. Rollerezés előtt és alatt is rengeteget bringáztam, és azzal sosem dudáltak le, rollerrel nagyon gyakran, pedig ugyanúgy közlekedtem vele, mint biciklivel. (szabályosan!)

Nem beszélve a KRESZben való szabályozatlanságról, mai napig nem tudni, hogy ez akkor most minek ia minősül.

márc. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6: Nos pontosan emiatt akarok egy robusztusabbat. Ugye eleve nagydarab vagyok szóval nálam minden hatványozódik és a kerékre nehezebb erők hatnak. A Xiaomi szerintem mind gyengécske azok a kerekek nem valami jók. Persze lehet venni defektmentes Xiaomi gumit (nyilván másra is) 6-8k, nem sok. A Xiaomi-n, hogy fért el a lábad? Mekkora a surranód? Nekem 48-as, szóval ez is egy szempont a kiválasztásnál, akármin nem férek el.


Ez se rossz, egy másik fajta roller: Ducati City Cross-EOff-road Brutális vastag gumi, elég erősnek tűnik a szerkezet is. Engem nem érdekel a sebessége, amúgy sem mennék és mernék gyorsan menni vele, 8-12 km/h bőven elegendő számomra. A szabályozás miatt amúgy is csak olyat vennék, ami maximum sebessége 25 km/h.

márc. 7. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: 41-es a lábam, ha nagyon akartam volna elfért volna pont a kettő egymás. ellett, de úgy nem colt biztonságos, ezért a balt kicsit előre raktam, a jobbat meg mögé. Ja éy azt még elfelejtettem a múltkor írni, hogy hosszú távon nagyon nem kényelmes, hosszabb utak után mindig fájt a combom.
márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!