Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vizsgabiztos lefizetése?

Vizsgabiztos lefizetése?

Figyelt kérdés

Nem kioktatásra van szükségem, hanem válaszra, ha valaki “jártas” ebben a témában.

Mennyire megy mostanában, hogy a tanulók lefizetik a vizsgabiztost/oktatót? Valamint mennyit szoktak adni?

Folyamatosan azt hallom, hogy senkit nem engednek át elsőre.

Van félretett pénzem a jogsira, de kezdek kifogyni sajnos..

Harmadjára megyek most vizsgázni és bevallom férfiasan, hogy eszembejutott a lefizetés dolog.

Nem a vezetéssel van problémám, az órákon, amikor az oktatómmal vagyok teljesen jól megy, de amint vizsga van lefagyok és nem gondolkozok “tisztán”

Mindig is ilyen voltam, érettségin, államvizsgán is.


jan. 27. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek vezetni. Lefagysz ha egyedül leszel is?

Egyébként az oktatót kell megkörnyékezni, ő tudja, hogy adott vizsgabiztost lehet-e, ha igen, hogyan és mennyivel

jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Oktatódnál puhatolózz ő lejet ebben a jártas.
jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En elsore atmentem es nagyon sok ismerosom is szerintem nem mindenfelekeppen kell oket lefizetni, altalaba ha lekene oket akkor mar 2 utan fix atengedenenek mert mar bejon nekik abbol tobb penz h teged megbuktattak, inkabb gyakorold azt h stressz helyzetbe h reagalsz mert veszelyes ha vezetes kozbe lefagysz.
jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno 2007-ben az volt az első alapkérdése az oktatónak, hogy "van nálad pénz?" :D Mondom van, egy Deák Feri bácsi:D
jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De vajon ezt 2024-ben nem veszik nagyon szigorúan?
jan. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!