Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most lesz a 4. forgalmi...

Most lesz a 4. forgalmi vizsgám az az igazság, hogy lejár a két évem így már csak egyszer tudok vizsgázni Mit gondoltok a vizsgabiztos lefizetéséről?

Figyelt kérdés

3 vizsgán azért buktam meg mert egy egyírányú utcából jobbra kellett kanyarodnom de nem tudtam jobbról kanyarodni mert az út jobb oldalán állt két nő

Kikerültem őket de a vb -nak az volt a baja h nem volt legalább 1m távolság

Úgy érzem a negyedik vizsgám sikeressége azon múlik,hogy lefizethető-e a vb .

Nem ez volt a célom de inkább adok neki20-30ezret mint hogy újrakezdjem 200e-ből

Mennyit kell adni nekik?

Nektek mi a tapasztalatotok lefizethetők?


2018. okt. 9. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oktatódnál érdeklődj..
2018. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Oktatóddal beszéld meg, mondd meg hogy lejár a kreszed. Kár volt eddig várni, már az első vagy második vizsgánál kellett volna.
2018. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élünk, próbáld meg! Mit veszíthetsz? Max. másfél év szabadságot.
2018. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmen kívül hagyva az egyéb tényeket, az ilyen módi nem működik az oktató nélkül, tehát valóban nála kell érdeklődni.

Ilyen formában már az oktatón elbukhat a kisérlet, de elbukhat a vizsgabiztoson is, ha az nem megvesztegethető (ezt kell tudni az oktatónak)

Írták itt az okosságot, hogy már hamarabb kellett volna... erre csak azt tudom válaszolni, hogy vannak vizsgaközpontok, ahol nem menő a vizsgabiztosok lefizetése, s azt sem árt tudni, hogy egy átgondolatlan vesztegetési kisérlet következménye minimum fél éves eltiltás a vizsgától. A vizsgabiztos felfüggeszti a vizsgát, ráirja a vizsgalapra, hogy megpróbálták befolyásolni, és a tanuló 6hónapig nem kisérelhet újból vizsgázni - ez egy átgondolatlan kisérlet esetén könnyen megtörténik, a vizsgabiztos él a gyanúval, hogy ellenőrzés, "teszt" zajlik, ezt az oktató közremüködése oldja fel.

2018. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nehogy a vizsgabiztosnak add a pénzt! Tuti nem fogja elfogadni és fel is függeszt!

Az oktatódtól kérdezd meg, hogy lehetne-e megtámogatni a vizsgabiztost. A vizsga előtt 20 perccel add oda neki az általa előre meghatározott összeget, amit majd ő a kartonodba rejtve továbbít a biztosnak.

Jah, és vezetni sem lenne rossz megtanulni. 3 bukás azért már nem véletlen!!

2018. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!