Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg elterjedt a forgalmi...

Tényleg elterjedt a forgalmi vizsgán a vizsgabiztos lefizetése? Pláne pesten?

Figyelt kérdés
Nehéz elhinni vagy tényleg igaz?

2016. okt. 21. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Az oktatódat kérdezd meg.

Ahol én vizsgáztam, ott szóba sem került (nem Budapesten).

2016. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

ez csak legenda. Leginkább a bukottak terjesztik.


Aki tud vezetni, azt nem érdekli, aki nem tud, annak meg úgyis mindegy, esélye sem lenne.


Amúgy kérdezz meg egy oktatót.

2016. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Fenét legenda..Az oktatónak adod a lóvét ő meg diszkréten átadja valamikor a vizsgáztatónak. És az oktató tudni fogja melyik vizsgabiztos a kenhető és mennyi a tarifa.


Aztán ott van rengeteg ember aki el se megy az oktatásra csak levelezőn szerez jogsit.

2016. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Jobban szeretik ha lecumizzák őket de persze a lefizetésre se mondanak nemet


Szerinted a szőke cicababák meg a hozzájuk hasonlók hogyan szerzik meg a jogsit? El ne hidd már hogy legálisan át tudnának menni a vizsgákon

2016. okt. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Négyes, ez elég primitív és lealacsonyító megjegyzés volt, gratulálok.


A korrupció Magyarországon az élet minden szintjén jelen van, így a vizsgabiztosok egy része is kenhető. De egyáltalán nem elvárás. Ha tényleg tudsz vezetni, nem lesz szükség a baksisra.

2016. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szóba se került (vidék), az összes barátom, barátnőm hozzájuk járt és senki se adott, volt akinek csak 2.-ra lett meg, de meglett tisztességesen. A tesóm és én is ott tanultunk (lányok), elsőre meglett semmi lefizetés és fent említettek nem kellettek.
2016. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hármas, levelezőn?
2019. okt. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem legenda. Engem 60 ora vezetes utan meghuztak aprosagokon. Batyam ugyanannal az oktatonal volt. Ő masodjara fizetett, atment. Sajnos itt nem azon van a hangsuly, hogy tudsz-e vezetni. Plane ilyen szanalmas oktatobrigaddal.
2020. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!