Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss jogsisként hol tudnék...

Friss jogsisként hol tudnék Budapesten emelkedőn elindulást gyakorolni?

Figyelt kérdés

2 hónapja van jogsim, próbálok minél többet vezetni, de az emelkedős utakat igyekszem elkerülni. Sajnos mikor tanultam 1 óra volt erre rászánva, a kézifékes elindulást nem is tanultam. A saját autómmal ami 20 évvel idősebb a tanuló autónál sajnos képtelen vagyok rendesen elindulni üveghangon üvöltetés nélkül. A váltója sokkal nehezebb mint a tanuló autón, de szeretnék gyakorolni, hogy ne emiatt a hiányosság miatt kelljen kerüljek.

Olyan utakat keresek ahol nincs vagy nagyon minimális a forgalom és senkit nem akadályoz ha lefulladok vagy többször megállok.



febr. 2. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Budán van lehetőség rá bőven.
febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Kacsóh Pongrác felüljárón minden délután.
febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ahhoz nem kell emelkedö. Elösször sima uton probáld. Az csak összezavarna még gurulna vissza is az auto.
febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamelyik budai kertvárosos részen keresel egy kihalt zsákutcát.


Konkrét helyet nem javaslok, mert annak a helyiek nem fognak örülni. :D

febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott egy hely, ahol valószínűleg nem zavarsz senkit:

[link]

febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!