Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet megnézni van-e...

Hol lehet megnézni van-e parkolási bírság az autómon?

Figyelt kérdés
Az utcában ahol álltam, az egész sort végigbüntették, de az enyémen nem volt. Nem tudom esetleg azért, mert valaki levette.

febr. 13. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a területileg illetékes ügyfélszolgálatra. Mivel nem írtad hol történt így többet nem tudok segíteni.
febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek be. Olyanra gondoltam, hogy ügyfélkapun meg lehet nézni vagy ilyesmi. Budapest 2. kerület Ördögárok utca volt a helyszín.
febr. 13. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen lehetőség.
febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Apám járt úgy kb 6 éve. valaki levette, vagy elfújta a szél, aztán kamatostól kellett fizetni
febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És azt tudja valaki, hogy mennyi idő után szólítanak fel a befizetésre? Ugye most nem találtam meg a csekket és a papírt, ha volt a kocsin. Tehát nem lesz befizetve. Mikor szólítanak fel a befizetésre? Mert ha máskor nem, akkor kiderül.
febr. 13. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha érdeklődsz a Parkolási Ügyfélszolgálaton. Nem kell személyesen, telefonon is lehet.

Ha megbírságoltak, akkor 15 napod van a megfizetésre. Ha ez nem történik meg, akkor küldenek fizetési felszólítást. Csakhogy, ha nem történik meg 15 napon belül a megfizetés, akkor – nem az önkormányzat rendeletétől függ, hanem a közúti közlekedési törvény rendelkezik róla – az adott várakozási övezetre érvényes egy órányi parkolási díj negyvenegyszeresét kell megfizetni.

febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!