Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi, hogy egyre...

Más is úgy érzi, hogy egyre kevesebb az utakon az autó?

Figyelt kérdés
Mindig meglepődöm, hogy mennyire gyorsan hazaérek bárhonnan olyan időszakban is ami csúcsidő. Budapest VII. kerületben lakom.
febr. 21. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazan, szerintem ugyan annyi.
febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én ellenkezőjét tapasztalom.
febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem, reggel 8-kor is 30 percet álltam a dugóban
febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Senk
febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Na, megvan a magyarázat, miért nem találtam a LIDL-nél szabad parkolóhelyet. Nem az utakon vannak az autók, hanem a parkolókban.
febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem úgy érzem. Buda-agglomeráció-M1 háromszögben mozgok. Érdemi csökkenés sehol, semmilyen formában nincs
febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyre több. Pl az M3 autópálya 5-10 éve Hatvantól kelet felé üres volt àltalában. Mostanában bármikor megyek, mindig 2 sávban haladnak folyamatosan. Amennyivel többet sírunk, hogy drága a benzin, az autó, a minden, annál többet megyünk.
febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyes. Én alapvetően el szoktam kerülni a csúcsforgalmat; nekem inkább az a tapasztalatom, hogy sok autó van, de a rossz forgalomszervezés miatt ez még sökkal többnek tűnik. Európai viszonylatban nagyon kevés autó van Magyarországon.
márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!