Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik ilyen?… tavaly húsvétk...

Létezik ilyen?… tavaly húsvétkor vettem egy Ktm biciklit. Most bejöttem a városba és ott van egy hely ahol nem sima út van hanem kavicsos. Vigyázok a biciklire, de most letettem finoman(!) és fel másztam egy fára… annyit látok hogy az úton….

Figyelt kérdés
… fél méterre az egyik pedál. A kavicson direkt finoman mentem… oda mentem a pedálért és látom csavarható ( kézzel) és mondom vissza teszem. Igen ám de a fém konkrétan leolvadt a csavarnál és ki esik a pedál… az lenne a kérdésem: Ez normális!?

márc. 14. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem létezik.
márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nem normális dolog.Sajnos cserélni kell valószínű kompletten a hajtóművet.
márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
márc. 14. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Azt írtad, veled negtörtént, akkor létezik.

Az a jelenség is létezik már jó ideje, hogy készülnek alkatréstek a várható igénybevételnek nem megfelelő minőséggel.

Kerékpároknál a pedál kitekeredése nem is ritka, ha a csapágyazás rossz. Az, hogy a menet is elkopott, szintén a rossz anyagminőség jele, de láttam már olyat, amikor a hajtókar ketté tört.

Nem tartom kizártnak, hogy a komlett kerékpár hasonló minőség, mint a pedál volt.

Az már inkább furcsa, hogy milyen összefüggésben van a kerékpározás a fára mászással, azt nekem nem sikerült megfejteni.


"Vigyázok a biciklire, de most letettem finoman(!) és fel másztam egy fára…"

márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy a fán vettem észre az esetet. Egyébként köszönöm neked is!
márc. 15. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt letetted a biciklit, még megvolt a pedál?? Nem éreztél semmi furcsát?
márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 ugye amit megírtam hogy kavicsos volt az út ott toltam, és így ugye nem vettem észre hogy leesett a pedál.+ ez a hely egy erdőben van bent így ahogy fent is írtam fel másztam egy fára és ott vettem észre hogy valami sárga csillog az úton és valami fekete pedál alakú dolgon… az volt a pedál és ránéznek a biciklimre nem volt rajt az egyik.
márc. 15. 21:28
 8/8 A kérdező kommentje:

*ránézek

És amikor letettem valószínű már nem volt rajta, mivel fél méterre találtam meg. (Amelyik városban voltam ott a város közepén van egy erdő)

márc. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!