Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy már rengetegen...

Igaz az, hogy már rengetegen csak 2-3000 forintért tankolnak az autójukba?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen biztos nem.

10-20ezer inkább, harmadig.


Robogómba tankolok 2500ért.

ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Igen, eddig is sokan "2000-ért tele kérem báttya" szerint tankoltak.
ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
lefingott nímet prémiumosok eddig is így tankoltak , a számuk csak gyarapodik ezért tapasztalható "hogy már rengetegen csak 2-3000 forintért tankolnak"
ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ezt, pedig 1-2 naponta járok benzinkútra.
ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

Már csak azért sem igaz, mert 2-3 ezer Forint arra nem elég lassan, hogy eljuss hazáig.


10-20 ezer már reális lehet, 10-es elég arra, hogy valaki aki munkahely közelben lakik bejárjon 1-2 hétig.


20 ezer meg nálam olyan 400+ kilométerre elég, az már van akinek kitart a hónap végéig.

ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem
ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

"20 ezer meg nálam olyan 400+ kilométerre elég"


Na, az ilyen majmokkal vannak sokan az úton....

ápr. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Benzinkúton dolgozom, ezt megerősíthetem hogy rengetegen csak gombokért tankolnak. Az emberek nagyjából 70%-a 10k-ért vagy még kevesebbért. Van olyan aki rendszeres napi vendég a megszokott 10 literjére de szintén van aki heti 3-4 alkalommal jön 5ezerért.

Eddig ami a legspórolósabb volt nálam, az az mikor ezresért akart valaki hogy bevigye a gyűjtött lomot a vasba. Végül meggondolta magát és inkább kettőért biztos ami biztos alapon. És már akkor is 600 körül volt a benzin. Szintén városbéli történet, a kút melletti utcából napi szinten jött valaki egy üres ásványvizes palackkal hogy benzint szeretne mert be kéne menni dohányboltba a központba.

Véleményem szerint rengeteg ehhez hasonló ember van akiknek valójában nem szabadna hogy autójuk lgyen mert egyszerűen még a tankolásra sem telik a pénztárcából. Ugyanakkor az is leszűrhető mint a politikából is, hogy sokan szeretik a szemfényvesztést, mert ha a héten minden nap tankol 5-5ezerért az nem fáj annyira mintha egyszerre telitankolná a kocsit.

ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Bazz, hogy egyeseknek ilyen napi bohóckodós kistankolásokra is van idejük. Nyomi prolik...
ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, nem teljesen értem a lepontozást.


2.000 Forint 650 Forintos benzinárral nálam durván 3 literre elég. Az 1.6-os kerregőm bezabál 100 kilométerenként 7+ litert azaz 2.000 jó magyar Forintból durván 40 km-t tudok megtenni. Az a táv pont semmire nem elég, 2 napi munkába járás jön ki belőle, pedig relatív közel lakom.

ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!