Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy küldjem el a kamiont a...

Hogy küldjem el a kamiont a házam elől?

Figyelt kérdés
Hétfő délután csak itt megállt a házam előtt egy SK rendszámu kamion, és azóta nem mozdul. Az a problémám, hogy pontosan az ablakom előtt áll, tőle 3 méterre és hütőkocsit vontat, ami gyakran bekapcsol és hangos. Nappal még elviselhető, de éjjel kényelmetlen mellette aludni. Faluban lakom a főúton, és a forgalmat is akadályozza, mert csak 2 sávos az út, és aki mögötte jön autóval annak meg kell állnia, hogy kikerülje ha szemből jön valaki. Be van húzva nála a függöny és már kimentem hozzá kopogni, de nem válaszolt, pedig tudom, hogy a kamionban van, mert néha felkapcsolja a kabinban a világítást.

ápr. 24. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Hívj rendőrt. Melyik település amúgy?
ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Terem, Szabolcs.
ápr. 24. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
rendőr. keressen magának egy ipari telepet ott zúgassa. én biztos szóltam volna neki ha éjszaka ott zúg az ablakom alatt.
ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Van egy rossz hírem. Ha bemozdul, akkor bukta a pihenőjét és ez büntetést is vonhat maga után, ha úgy jön ki. Nem hiszem, hogy szándékosan állt meg pont ott.
ápr. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bazaltkaroly ***** válasza:
85%
Ahogy a többiek is írják, hívj rendőrt. Próbáltál szólni neki, nem reagált, innentől mást nem tudsz tenni. Ha a pihenőjét tölti, akkor is arrébb kell állnia rendőri utasításra.
ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Amig kijön a rendőr addig a legváratlanabb időpontokban a semmiből püföld kicsit tenyérrel a fülkét, ne hédereljen.. amúgy 3 napja nem szállt ki szarni se?
ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este sikerült vele beszélnem. Azt mondja, hogy valami müszaki hiba miatt nem tud továbbmenni, és várja szerelőcsapatatot, akik épp most érkeztek. Ma reggel pedig egy másik vontató érkezett, ami elvitte a pótkocsit, de előtte a sofőr még adott vagy 5kiló csirkét a rakományból :D
ápr. 25. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Na, akkor mondhatni normálisan sült el a dolog..
ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!