Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egyirányú utcában lakunk, a...

Egyirányú utcában lakunk, a szembe szomszédunk a buszával, csak úgy tud befordulni az udvarába ha a mi kapubejárónkat összetöri. Már 4-szer csináltattuk meg, mit tehetünk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendőrség? A szomszéd munkáltatója? Gondolom a buszon is marad nyoma a kapu összetörésének.
2010. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a buszát és a kaput töri össze hanem folyamatosan a kapubejáróhoz vezető beállón lévő betont, már 4 alkalommal.Mert be tud egyébként is fordulni este az udvarába, nem a munkáltatója, ez egy asztalos de a műhelye nem itt van.Csak ha naponta többször hazajön, mindig a betonon keresztül megy és úgy áll le.Mert Neki így kényelmes.A sarok 2 percre van egy szélesebb utca, onnan nem tud bejönni gyalog pl. ebédelni.
2010. nov. 5. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a kapu tartóoszlopát töri meg. Nem lehetne beszélni vele, hogy ne legyen már ekkora nagyságos úr? Ha nem ért a szép szóból, akkor esetleg be lehet ígérni, hogy az önkormányzatnál be fogjátok jelenteni, és akkor neki kell megcsináltatni a járdát. Ahhoz, hogy otthon, az udvaron tárolja a buszt, engedéllyel kell rendelkeznie. Van neki egyáltalán ilyen? Tényleg nem tudok más megoldást, mint ha nem ért a szép szóból, be kell keményíteni. Tudom, nem jó haragban lenni a szomszéddal (rossz szomszédság-török átok), de ez nem jelenti azt, hogy mindent el kell nézni, le kell nyelni a szomszédtól.
2010. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a szép szóból, ez a 8 általánost végzett falusi ember nem ért.Egyébként Báró Úrnak nevezik városunkban.Esze ágába nincs fizetni, pedig nem is az Ő háza amiben lakik az anyjánál egy melléképületben lakik a Nagyságos Úr! Az a kérdésem milyen buszra kell engedély az udvaron tárolásra és azt honnan kérhető meg.Sajnos én nő létemre nem értek hozzá, Ő nem is vitázik, csak "bájosan" mosolyog, ha bármit mondunk Neki a férjemmel és aztán hülyének néz bennünket és folytatja tovább ugyanúgy mint eddig.Már a szabálysértéssel és a közterülettel is próbálkoztunk a Polgármesteriben, de Őt semmi nem érdekli, korlátlan személyiség.
2010. nov. 5. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a saját tulajdona, akkor a cégének kell az önkormányzattal egyeztetve engedélyezni az otthon, nem telephelyen való parkolást. Ha a sajátja, akkor is az önkormányzat műszaki osztálya engedélyezheti. Viszont ha nálatok ekkora úr, az önkormányzat nem tudom, fog-e lépni. Ilyenkor jut eszembe, hogy ott vannak a kereskedelmi TV csatornák, azok ugranak az ilyen ügyekre. Rendszeres károkozás, a hivatalos szervek tötyörgése, és már megy is ki a stáb. Ott magyarázza meg, hogy mekkora úr.
2010. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most ezt én nem értem...


Miféle beton az, ami egy kisbusz alatt összetörik attól, hogy azon fordul?


Vagy a jóember egy csuklós BKV busszal jár melózni? Mert azt el sem tudom képzelni.


Amúgy marha egyszerű:

Ha normálisak akartok maradni akkor egy kukát vagy virágcserepet kitesztek a beton szélére, hogy ne tudjon ott bekanyarodni.

Ha köcsögölni akartok akkor szögesdrótot, szöget, vagy ilyet: [link]


Mikor 3x átment rajta többet nem fog ott bekanyarodni...

2010. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!