Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akinek Pav 4-re kellett...

Akinek Pav 4-re kellett menni, annak hogy zajlott a forgalomban való vezetés? Mennyit kellett vezetni? Milyen útvonalon? Milyen autóval?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egy vizsgabiztossal ülsz az autóba, az oktatód természetesen nincs jelen, mert semmi köze az egész folyamathoz. Szóval csak te és a vizsgabiztos. Olyan nincsen, hogy "milyen autó" ...Olyan autón fogod csinálni, amit a Forgalmi Felügyelet biztosít. Az nútvonalat a vizsgabiztos fogja mondani, és kb 15 perc.
2010. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. nov. 29. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:

hát én nemtom, az első válaszoló hol vizsgázott vagy mikor, de én már többedszer teszem le a PÁV-I-et (rohamsofőr vagyok), de még sosem kellett forgalomban vezetni, hanem az ott levő szimulátorokon kell a feladatokat megcsinálni + egyéb relfexfeladatok, na és lényeg a lényeg, a PÁV-IV-et csak úgy kérés nélkül is, automatiokusan megadták már a legelső alkalommal.


Én egyszerűen nem értem ezt, mert akivel eddig beszéltem, még soha senkinek nem kellett forgalomban vezetni. Első, te komolyan vezettél ???? Nem akarom elhinni na.

2010. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
PAV4= akik 5 sikertelen forgalmi vizsgát tettek- ezért kell vezetni forgalomban is.
2010. dec. 1. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, valóban kellett forgalomban vezetnem, és am Budapesten csináltam VIII.kerben. Azért, mert nem mentek a forgalmi vizsgák.
2010. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jajajaa,bocsi, kevertem a PÁV-III-mal, valóban ...


Na de akiknek emiatt kell a PÁV-IV, hát én nem is tudom, érdemes egyáltalán erőltetni?? mert ez nagyon durva, hát mi lesz később vele, ha netán ezen átmegy?

Jó persze, kivétel, ha azért bukott meg sorozatosan, mert makacsul tartotta magát, az "akkor sem fizetek" elvéhez (csak mert ilyenről is tudok sajnos).

2010. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én így jártam. Makacsul nem fizettem, pedig az 5 bukásból 3nál egyértelműen megmondták, hogy mi a téma. Aztán elegem lett, hatodikra fizettem.
2010. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!