Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » BKV-n megbüntettek. Segitenéte...

BKV-n megbüntettek. Segitenétek valamiben?

Figyelt kérdés

12000 ft-ra megbüntettek, mert nem lyukasztottam jegyet.Azt mondta az ellenőr, hogy ha bemutatom a bérletemet a csekk fizetésekor, akkor csak 2000 ft lesz.

Nekem nincs bérletem, de ha veszek és azt bemutatom,akkor az ugy jó? Vagy a büntetés napjára érvényes bérlet kell?


2011. jún. 27. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra a napra érvényes bérlet kell. Egyszerű, ha kölcsönkéred valakitől arra a pár órára, aki nem írta bele a diák számát, már ha diákbérletről van szó.
2011. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nem hiszem hogy vissza menőlég tudsz venni bérletet. Ha az nap vetted volna amikor megbüntettek (utána) akkor lehet hogy elfogadták volna.
2011. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Ma büntettek? akkor mától érvényes jó! futás venni!
2011. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem sajnos , tegnapelőtt történt...Nem tudommit csináljak...és 8 napig lehet befizetni ugye?Csak mert arra gondoltam még, hogy hónap végén egy idegentől elkérem a mult havi bérletét, ez hülye ötlet?
2011. jún. 27. 17:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az előző naptól kell érvényesnek lennie, különben mindenki ezt csinálná.
2011. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
amugy köszönöm a váaszokat.
2011. jún. 27. 17:21
 7/18 anonim ***** válasza:

Ajjaj, még aznap kellett volna gyorsan venni bérletet.

Vagy kölcsönkérni egyet valakitől, aki nem írta még rá az igazolvámnyszámot.

2011. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Miért a hónap végén kéred el? Vegyél egy bérletet, és cserélj vele!


Már nincs ilyen a BKVnál, hogy hónap végéig érvényes a bérlet! Mindenkié más, épp ahogy vásárolta (ha hónap közepén vette, akkor köv. hónap közepéig érvényes)

2011. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs ilyen konkrét havi bérlet? ezt nem tudtam...

Aznap nem volt nálam pénz, az a baj..

2011. jún. 27. 17:39
 10/18 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, alap, h ilyenkor nem adunk oda semmit! A kövi megállónál leszállunk és kész. Ha rendőrrel fenyegetőzik, sz.rd le. A rendőrségen jobb dolguk is van, minth utánad rohangáljanak.


Na, már mindegy. Kérj vkitől érvényes bérletet, mást nem tehetsz. Vagy kénytelen leszel befizetni a bírságot... sajnállak. :S

2011. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!