Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikre jogosít fel a Mozgássérü...

Mikre jogosít fel a Mozgássérült igazolvány?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra, hogy beállj a mozgássérült "sorstársad" Q7-ese mellé.
2010. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mozgáskorlátozottak külön engedélye és jelzése


51/A. § A 13. § (1) bekezdésének g/1. és i/1. pontjában, a 14. § (13) bekezdésében, a 17. § (1) bekezdésének e) pontjában, a 40. § (9) bekezdésében és a 41. § (3) bekezdésében említett jogosultság azt a mozgáskorlátozott személyt vagy az őt szállító jármű vezetőjét illeti meg, aki külön jogszabály alapján erre engedélyt kapott, és a járművön az engedélyre utaló jelzés van.


[link]

2010. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet !!!
2010. dec. 17. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:

hallod, én tegnap kiakadtam rendesen ...

megy mellettem két 20 körüli műbige, és otzt a szélvédőjüknél a mozgássérült igazolványa a hatalmas vadi új BMW-jükben, és persze úgy messziről látszott, h csaj vezeti az autót, na de ez a párosítás így durva volt ....


ezek szerint nincs semmilyen szigorítás, mert pénzért továbbra is egy az egyben működik ez a minta, hogy tulképpen bárkinek megszerezhető, csak pénz kérdése


nem vagyok irigy, én se Trabanttal járok, csak ezen úgy nagyon kiakadtam, főleg amikor megláttam ezt a 2 IQ-bajnok műbabát az autóban ....

2010. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!