Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szoktál mozgássérült helyen...

Szoktál mozgássérült helyen parkolni? Mit gondolsz arról aki oda parkol?

Figyelt kérdés
Én személy szerint megbüntetném minimum 50.000 ft-ra.
2010. febr. 25. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Ne nézzé' annyi fókuszt!
2010. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Baj hogy megkérdeztem?
2010. febr. 25. 21:01
 3/11 anonim válasza:
apámnak van nyomorék kártyája de idegesít amikor luxus autóval , ráadásul 2 parkolóhelyre beállt a bolt elé egy f@szkalap.
2010. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt szoktam mondani, hogy legyen is szüksége rá, ha oda parkol...hihetetlen lusták az emberek, 10 méterrel többet kell sétálni...ajajjj...le ne szakadjon a lába
2010. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én nem szoktam oda parkolni,de a főnököm állandóan.Nagyon haragszom is rá ezért./meg másért is,de az most nem tartozik ide:)/
2010. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóságnak tartom. Egyesek belepusztulnának, ha nem a bejárat mellé parkolnának, amikor van két szép egészséges lábuk.
2010. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer álltam oda, mert nem volt jól látható már a felfestés.

De kiszálltam, észrevettem és máshova álltam.

Elítélem azokat a gyökereket, akik oda állnak.

ÉS a legtöbbször sajnos a drágább kocsikkal állnak oda, ezzel játsszák az agyukat a gyökerek.

Én is azt mondom mindig, hogy legyen is szüksége rá.

Alap hangon 500 e. büntetést osztanék ki, egyből kevesebb lenne.

Ahol lakom a rendőrök elkezdtek folyamatosan büntetni ezért és ezúton gratulálok nekik :)

2010. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam, mivel betegszállítót vezetek:P

De én is,csak akkor állok meg ott, ha a mentő helyek megteltek, és a parkolóban sincs szabad hely, az legutolsó megoldás, általában ez csak a tömött kórházak környékén baj, de akiik bevásárló központokban parkolnak oda, csak azért, hogy közel legyen a bejárat.. büdös gyökerek.

Én szoktam olyat játszani, hogy ha a kórháznál valaki beáll a mentő vagy a rokkant helyre és ott is marad, nem csak kiszáll valaki, akkor mögé/mellé állok, hogy ne férjen ki, is kihívom a rendőröket.

2010. febr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, de nagyon elítélem, mert az esetek nagy %-ában tényleg nem lenne jogosult rá. Fura, hogy a rendőrség mindig épp akkor nem arra megy, ahol egy ilyen valaki ott áll. Az 50.000 vagy annál nagyobb összeg reális, de nem igazán visszatartó erő.
2010. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, de azt azért megjegyezném, hogy a világon nincs annyi mozgássérült, mint amennyi helyet csak egyetlen egy áruház parkolójába felfestenek... Persze csak ha a ténylegesen mozgássértülteket nem pedig azokat akik ilyen-olyan úton szerezték a kártyát...
2010. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!