Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mozgássérült kártyával parkolt...

Mozgássérült kártyával parkoltam, és megbüntetett a parkolóőr. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miskolcon történt nemrégiben. A szélvédő mögé ki volt téve a kártya, ennek ellenére 3000Ft-os büntetést róttak a kocsira. Én úgytudom, hogy fényképet is csinálnak ilyenkor a kocsiról, azon meg muszály látszódnia a kártyának. Ilyenkor mit lehet tenni? Ha az autó tulajdonosa felmutatja a mozgássérült kártyát, elengedik a büntetést?
2010. dec. 22. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
a legfontosabbat kihagytad (bár sejtem a választ) : mozgássérült vagy?
2010. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia (: én is miskolci vagyok...

konkrétan letojják h milyen kártyád van (:

szomszédom 5éve mozgás sérült és nem foglalkoznak vele.

egyszerű vidd meg a mozgássérült kártyát és igazold h valaki mozgássérült a családban (: ennyi

2010. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

És lehetőleg azt a valakit is tájékoztatsd, hogy x időben y helyen Veled volt. De ne feltételezzük rögtön azt, hogy nem vagy jogosult a kártya használatára. Én gyengénlátó vagyok, nekem is van kártyám, nem csak a kerekesszékesek kapnak ilyet. Édesanyám vesetranszplantált, Neki is van...

Egyébként bemész a közterületfelügyelethez, bemutatod a kártyát, akkor jó esetben elengedik a büntetést.

2010. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj be vele a sünökhöz, és tudasd felük, hogy kint volt a kártya. Ennyi.
2010. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!