Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha a sikertelen...

Mi van akkor, ha a sikertelen forgalmi vizsga után megtagadom az elismerő lap aláírását? (A sértegetőket jelentem és lepontozom! )

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem letartóztatnak.
2010. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom az, hogy kezdheted elölről...


Amúgy meg milyen sértegetőkkel van baj? Szerintem nagyon-nagyon kevesen vannak, akik elsőre átmentek forgalmin.


Ha nem írod alá, függőben marad a dolog, és esélyes, hogy megint le kell vezetned az összes óraszámot. Jobban jársz, ha aláírod :)

2010. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem semmi, otthagy a vizsgabiztos és az biztos hogy abban a megyében senki nem fog téged átengedni.

Ezeket megbeszélik egymás között és megjegyeznek.

2010. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem. Eddig két bukást írtam alá, de a másodiknál visszaszóltam a vizsgabiztosnak, hogy valami jóindulat lehetne benne... lassan vezettem és ezért húzott meg, pedig körbevezettem és kreszt sem sértettem. Meg azt mondtam, hogy " tehát ha gyorsan hajtok, megbukok, ha lassan vezetek megbukok..." és hogy " nem fogok olyan helyre jönni vizsgázni, ahol csak megbuknak ". :(
2010. dec. 23. 16:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, amíg nem érted meg, hogy nem csak a gyorshajtás, de az indokolatlanul lassan haladás is veszélyes, addig jobb is, hogy nem kapsz jogosítványt.


Meg lehet sértődni, lehet hisztizni meg másokat okolni, de szerintem jobban járnál, ha megfogadnád mások tanácsait, és nem tötymörögnél. Ha nem érzed magad elég biztosnak, akkor inkább vegyél plusz órákat, vagy ismerőssel menj ki a kertek alá gyakorolni, de hidd el, egy bizonytalan sofőr az utakon senkinek nem jó.

2010. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Korrekt. Teljesen jogos.

Na, még van 3 lehetőségem, utána PÁV... már másodjára majdnem meglett, ez jó hír.

2010. dec. 23. 16:35
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

lassan vezettél és ezért buktál meg? képzeld ezért a rendőr is büntet, nem csak a gyorshajtásért


amúgy, ha nem írod alá az elismerő lapot, akkor ugyanaz történik, mint ha itt valakit lepontozol és jelented


mindenki nagyívben szarik a fejedre

2010. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Nem tudom mi lesz,de biztos, h nagyon magad alatt fogod kivágni a fát, nem éri meg okoskodni.

Engem is húztak el,totál önhibámon kívül, meg egy haveromat is, kérdeztem az oktatót a pótórán, h ő mit csinált volna a helyemben.

Mondta, h nem tud erre mit szólni, tényleg egy szo*pás volt.

Erre megkérdeztem ,h esetleg nem e lehetne tenni valamit, h legközelebb biztosan sikerüljön, tehát boríték vagy valami.....

Neked is ezt javaslom, vannak olyan biztosok, akiknek ez kell.

2010. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
elsőre átmentem mindenből xD
2010. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
Én azt mondom, hogy fizesd le azt kész. Én elsőre átmentem forgalmi vizsgán. Pedig csomó hibám volt. De nem akartam tovább BKV-zni és adtam 50 ezret a vizsgabiztosnak. Elfogadta természetesen és ennyi..
2010. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!