Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Wizzair.com itt neztem jegyet....

Wizzair.com itt neztem jegyet. Marosvasarhelytol, budapestig feb 12 oda 39 ron 1 nek! Elmentem az utazasi irodaba megrendelni erre ok telefonalnak bucarestbe, es kijelentik h 150 ron 1 fore ne ertem? Akkor miert irjak hogy 38 ron?

Figyelt kérdés

valaki segitsen! mar repultem de nem volta ilyen problemak.

ez atveres vagy mi.?


2009. jan. 26. 11:36
 1/2 anonim válasza:
Megnéztem én is valóban 39 ron. Viszont ezek az árak csak internetes rendelés esetén érvényesek, szerintem ha helyben veszed , felszámolnak mindnnemű kezelési kltsgeket.. miért nem rendeld meg neten ezen az áron?
2009. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A neten lévő ár a helyes, ott rendeld meg! Ha bizonytalan vagy hívd fel az ügyfélszolgálatukat! Bukarestbe nem tudom miért kellett telefonálni? A Wizzair egy magyar cég. Bukaresthez nem sok köze van.

-illéspityu-

2009. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!