Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Siófokiaktól kérdezném,...

Siófokiaktól kérdezném, melyik autósiskolát ajánljátok és melyiket nem?

Figyelt kérdés

Most kezdenénk unokatesómmal a tanfolyamot (elsősegély már megvan). Hétfőn indul a Molnárnál, az Ásznál meg állítólag a jelentkezést követően azonnal.

De ott van még a Fodor, Foki-suli is, a Didaktika az kiesne nekünk.


2011. jan. 8. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:

2023-ban:


Amit egyáltalán nem ajánlok: Foki Suli ~ nagyon sz@rok az oktatók, nagyon lassú és rugalmatlan az információk feldolgozása, lopások-csalások.... + ha szeretnél iskolát váltani, még nekik kell ezért 5k-t fizetni. Vicc az egész, ők csinálják ezt egyedül. Nem ajánlom senkinek sem, független attól, hogy népszerű. Népszerűsége főleg abból adódik, hogy ők rendelkeznek nagy járműparkkal, illetve sokaknak még a "régi állapota" van meg.. Régen ugyanis király volt.


Amit ajánlok: Sió Moto vagy Balaton Autósiskola. Leginkább utóbbit ~ rugalmasak, kedvesek és segítőkészek az oktatók. Szinte a beíratkozás után fél héttel tudtam kezdeni.


Életem legjobb döntése volt, hogy elmentem a Foki Sulitól a Balaton-hoz.

2023. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!