Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ár/érték arányban melyik...

Ár/érték arányban melyik oktatóközpontot ajánlanátok személyes tapasztalatok alapján a jogosítvány megszerzéséhez?

Figyelt kérdés
Budapesten
2011. jan. 23. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Maczi suli: [link]

Náluk tanultam 2010 ápr. - aug. közöt. Kb 1 hónapnyi tudományos kutató munka után (sok utánajárás, ex VB-vel is beszéltem, stb...) választottam őket, és jól döntöttem :)


Árszintben az alsó kategória, minőségben viszont a top. Nagyon korrektek, az óra valóban 50 perc, nincs olyan hogy az oktató 10-20 percre eltűnik magán ügyet intézni. Rugalmasak, mindent meg lehet velük beszélni. A Maczi nagyon jó oktató: türelmes, mindent elmond és nagyon jól érzi mikor milyen szintű feladatot kell adni ami még nem túl nehéz, de már van benne kihívás.


Ami miatt nekem külön jó volt, hogy hétvégén is volt kresz, illetve gyakorlati óra lehetőség.


Mondanom sem kell minden meglett elsőre. Az országban egyedül álló módon náluk az elsősegély tanfolyam 2 alkalom, és 1 alkalom olyan 4 óra körül van, nem csak 2 órában hadarják el....(nem gondoltam volna, de még az elsősegélyen is rakat dolgot tanultam...)


Nem tudok olyanról, aki nem szerette volna az iskolát, vagy otthagyta volna.


Mivel jó ezért sajnos sokan is vannak, így kicsit sok időbe telik mire le tudod vezetni az órákat, nekem pl nyáron volt 2-3 hetes kihagyásom (az elmélet után), azért is tartott ilyen sokáig. Ha viszont vezetsz akkor a heti 2-3 alkalom az megvan.


Ajánlható még a Mazsola.

Amit nem ajánlok: csiga (náluk is vannak jó oktatók, de nagyon véletlenszerű kit kapsz és én nem kockáztatnék).

2011. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én inkább oktatót ajánlanék, de ő is mindent elintéz, beiskoláz, elmélet satöbbi. Ngyon korrekt és normál áron van az egész: Hartman Sándor 06-30-5150055
2011. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hartman Sándor mint oktató tudtommal már nem oktat, bár én épp miatta mentem az iskolájába (gyorsjogsi). Hát azt az iskolát messziről kerüljétek. Ügyintézők kedvesek, de sajnos nincsenek túl sok infóval ellátva. Motoros oktatáson rutinon nem sok instrukciót kaptunk (ez itt a fék, ez a váltó, az a kuplung, mehetsz) aztán kb. ránk se néztek. Nem az oktatómmal vizsgáztam. Se a vizsga se az oktatás nem hétvégén van, csak a rutinig. Káosz van...
2020. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!